09.04.24 19:00 | Всетин - Злин | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
07.04.24 18:30 | Злин - Всетин | 3 : 4 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 2) |
06.04.24 18:30 | Злин - Всетин | 3 : 5 (2 : 3, 0 : 1, 1 : 1) |
03.04.24 18:30 | Всетин - Злин | 2 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
02.04.24 18:30 | Всетин - Злин | 8 : 1 (1 : 1, 3 : 0, 4 : 0) |
30.03.24 19:00 | Литомержице - Злин | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 2, 0 : 0) |
28.03.24 19:30 | Злин - Литомержице | 2 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 0) |
26.03.24 19:30 | Литомержице - Злин | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
26.03.24 19:30 | Всетин - Йиглава | 4 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
24.03.24 19:30 | Злин - Литомержице | 2 : 2 (2 : 0, 0 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
24.03.24 18:30 | Йиглава - Всетин | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 2) |
23.03.24 19:30 | Злин - Литомержице | 1 : 5 (0 : 0, 0 : 2, 1 : 3) |
23.03.24 18:30 | Йиглава - Всетин | 3 : 4 (2 : 2, 0 : 1, 1 : 1) |
20.03.24 19:30 | Литомержице - Злин | 1 : 8 (0 : 3, 0 : 3, 1 : 2) |
20.03.24 19:30 | Всетин - Йиглава | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 0) бул: 0 : 1 |
19.03.24 19:30 | Литомержице - Злин | 2 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
19.03.24 19:30 | Всетин - Йиглава | 5 : 3 (2 : 0, 1 : 2, 2 : 1) |
16.03.24 19:00 | Литомержице - Хорацка | 4 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
14.03.24 19:30 | Йиглава - Поруба | 5 : 3 (2 : 2, 1 : 0, 2 : 1) |
14.03.24 19:30 | Хорацка - Литомержице | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
14.03.24 19:30 | Преров - Всетин | 2 : 6 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 3) |
13.03.24 19:30 | Йиглава - Поруба | 5 : 1 (2 : 1, 2 : 0, 1 : 0) |
13.03.24 19:30 | Хорацка - Литомержице | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 2) |
13.03.24 19:30 | Преров - Всетин | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
13.03.24 19:30 | Злин - Простежов | 6 : 2 (3 : 0, 1 : 0, 2 : 2) |
10.03.24 19:00 | Простежов - Злин | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
10.03.24 19:00 | Литомержице - Хорацка | 1 : 4 (0 : 2, 0 : 0, 1 : 2) |
10.03.24 19:00 | Всетин - Преров | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
10.03.24 18:00 | Поруба - Йиглава | 6 : 3 (2 : 1, 0 : 0, 4 : 2) |
09.03.24 19:00 | Простежов - Злин | 3 : 5 (1 : 1, 2 : 0, 0 : 4) |
09.03.24 19:00 | Литомержице - Хорацка | 3 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
09.03.24 19:00 | Всетин - Преров | 8 : 0 (2 : 0, 4 : 0, 2 : 0) |
09.03.24 17:00 | Поруба - Йиглава | 2 : 3 (0 : 0, 1 : 2, 1 : 1) |
07.03.24 19:30 | Йиглава - Славия Прага | 3 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
07.03.24 19:30 | Преров - Пардубице (Б) | 3 : 2 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 2) |
06.03.24 19:30 | Йиглава - Славия Прага | 7 : 2 (1 : 0, 5 : 1, 1 : 1) |
06.03.24 19:30 | Преров - Пардубице (Б) | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
04.03.24 20:00 | Славия Прага - Йиглава | 2 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
04.03.24 20:00 | Пардубице (Б) - Преров | 4 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
01.03.24 20:00 | Колин - Славия Прага | 2 : 5 (1 : 1, 0 : 3, 1 : 1) |
01.03.24 20:00 | Зноймо - Литомержице | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 1 : 1) |
01.03.24 20:00 | Простежов - Всетин | 4 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
01.03.24 20:00 | Соколов - Пардубице (Б) | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 2) |
01.03.24 19:30 | Злин - Йиглава | 3 : 3 (1 : 2, 1 : 0, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
01.03.24 19:30 | Хорацка - Преров | 1 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
01.03.24 19:00 | Фридек-Мистек - Поруба | 1 : 5 (0 : 1, 1 : 3, 0 : 1) |
28.02.24 20:00 | Пардубице (Б) - Зноймо | 4 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
28.02.24 20:00 | Поруба - Простежов | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
28.02.24 19:30 | Преров - Злин | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
28.02.24 19:30 | Йиглава - Соколов | 4 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 3 : 0) |
28.02.24 19:30 | Литомержице - Фридек-Мистек | 3 : 5 (1 : 2, 1 : 3, 1 : 0) |
28.02.24 19:30 | Всетин - Колин | 4 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 2 : 1) |
28.02.24 18:00 | Славия Прага - Хорацка | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
24.02.24 20:00 | Злин - Пардубице (Б) | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
24.02.24 19:30 | Зноймо - Всетин | 6 : 3 (1 : 2, 2 : 1, 3 : 0) |
24.02.24 19:00 | Фридек-Мистек - Славия Прага | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
24.02.24 19:00 | Простежов - Хорацка | 4 : 2 (1 : 0, 0 : 0, 3 : 2) |
24.02.24 19:00 | Соколов - Поруба | 5 : 5 (2 : 2, 2 : 1, 1 : 2) бул: 1 : 2 |
24.02.24 18:30 | Йиглава - Преров | 2 : 6 (0 : 4, 0 : 1, 2 : 1) |
24.02.24 18:00 | Колин - Литомержице | 4 : 4 (0 : 0, 2 : 4, 2 : 0) бул: 2 : 0 |
22.02.24 19:30 | Хорацка - Колин | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) бул: 1 : 2 |
21.02.24 20:00 | Пардубице (Б) - Йиглава | 3 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
21.02.24 20:00 | Поруба - Зноймо | 4 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 3 : 1) |
21.02.24 20:00 | Славия Прага - Простежов | 4 : 2 (1 : 2, 1 : 0, 2 : 0) |
21.02.24 19:30 | Литомержице - Злин | 2 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
21.02.24 19:30 | Преров - Соколов | 3 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
21.02.24 19:30 | Всетин - Фридек-Мистек | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 1) |
19.02.24 20:00 | Соколов - Литомержице | 3 : 5 (1 : 2, 1 : 1, 1 : 2) |
19.02.24 19:30 | Преров - Фридек-Мистек | 2 : 3 (1 : 0, 0 : 3, 1 : 0) |
17.02.24 20:00 | Пардубице (Б) - Преров | 3 : 4 (2 : 2, 0 : 0, 1 : 2) |
17.02.24 19:30 | Зноймо - Славия Прага | 2 : 3 (0 : 0, 0 : 1, 2 : 2) |
17.02.24 19:00 | Фридек-Мистек - Хорацка | 1 : 5 (0 : 3, 0 : 2, 1 : 0) |
17.02.24 19:00 | Простежов - Колин | 3 : 2 (2 : 1, 1 : 0, 0 : 1) |
17.02.24 18:30 | Йиглава - Поруба | 2 : 6 (0 : 0, 1 : 4, 1 : 2) |
16.02.24 19:30 | Злин - Всетин | 4 : 3 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 2) |
14.02.24 20:00 | Славия Прага - Йиглава | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
14.02.24 20:00 | Простежов - Зноймо | 6 : 4 (2 : 1, 0 : 1, 4 : 2) |
14.02.24 20:00 | Колин - Фридек-Мистек | 7 : 0 (2 : 0, 4 : 0, 1 : 0) |
14.02.24 20:00 | Поруба - Пардубице (Б) | 4 : 3 (2 : 1, 2 : 1, 0 : 1) |
14.02.24 19:30 | Хорацка - Злин | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
14.02.24 19:30 | Всетин - Соколов | 6 : 2 (2 : 1, 3 : 1, 1 : 0) |
14.02.24 19:30 | Литомержице - Преров | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
12.02.24 20:00 | Зноймо - Хорацка | 5 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
12.02.24 20:00 | Пардубице (Б) - Всетин | 2 : 2 (0 : 2, 0 : 0, 2 : 0) бул: 2 : 1 |
12.02.24 20:00 | Соколов - Колин | 3 : 5 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 3) |
12.02.24 19:30 | Злин - Славия Прага | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
12.02.24 19:30 | Преров - Поруба | 3 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
12.02.24 19:00 | Фридек-Мистек - Простежов | 5 : 1 (1 : 0, 3 : 1, 1 : 0) |
11.02.24 18:30 | Йиглава - Литомержице | 4 : 3 (2 : 2, 1 : 1, 1 : 0) |
09.02.24 19:30 | Йиглава - Зноймо | 4 : 2 (3 : 1, 1 : 1, 0 : 0) |
08.02.24 20:00 | Колин - Литомержице | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
03.02.24 19:30 | Хорацка - Соколов | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 2, 1 : 0) бул: 1 : 2 |
03.02.24 19:00 | Простежов - Йиглава | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
03.02.24 19:00 | Фридек-Мистек - Зноймо | 4 : 3 (2 : 0, 2 : 2, 0 : 1) |
03.02.24 19:00 | Литомержице - Поруба | 5 : 5 (2 : 0, 3 : 2, 0 : 3) бул: 0 : 1 |
03.02.24 19:00 | Всетин - Преров | 5 : 1 (0 : 0, 3 : 0, 2 : 1) |
03.02.24 17:00 | Колин - Злин | 8 : 4 (4 : 0, 3 : 2, 1 : 2) |
03.02.24 17:00 | Славия Прага - Пардубице (Б) | 1 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
31.01.24 21:00 | Поруба - Всетин | 4 : 3 (2 : 0, 0 : 2, 2 : 1) |
31.01.24 20:00 | Соколов - Славия Прага | 3 : 4 (2 : 0, 0 : 1, 1 : 3) |
31.01.24 20:00 | Пардубице (Б) - Литомержице | 1 : 5 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 3) |
31.01.24 20:00 | Зноймо - Колин | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
31.01.24 19:30 | Йиглава - Хорацка | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 2) |
31.01.24 19:30 | Злин - Простежов | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
27.01.24 19:30 | Хорацка - Литомержице | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
27.01.24 19:30 | Зноймо - Соколов | 6 : 3 (3 : 1, 2 : 2, 1 : 0) |
27.01.24 19:00 | Фридек-Мистек - Злин | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 2 : 1) |
27.01.24 19:00 | Всетин - Йиглава | 8 : 5 (3 : 1, 3 : 1, 2 : 3) |
27.01.24 19:00 | Простежов - Преров | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 2) |
27.01.24 17:00 | Славия Прага - Поруба | 1 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
27.01.24 17:00 | Колин - Пардубице (Б) | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 3) |
24.01.24 20:00 | Поруба - Хорацка | 0 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 0) |
24.01.24 20:00 | Соколов - Простежов | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
24.01.24 20:00 | Пардубице (Б) - Фридек-Мистек | 2 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
24.01.24 19:30 | Преров - Славия Прага | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
24.01.24 19:30 | Злин - Зноймо | 4 : 4 (1 : 2, 3 : 1, 0 : 1) бул: 2 : 1 |
24.01.24 19:30 | Литомержице - Всетин | 2 : 5 (0 : 2, 2 : 0, 0 : 3) |
24.01.24 19:30 | Йиглава - Колин | 2 : 4 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 2) |
22.01.24 20:00 | Фридек-Мистек - Йиглава | 2 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
22.01.24 20:00 | Колин - Поруба | 2 : 4 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 2) |
22.01.24 20:00 | Простежов - Литомержице | 1 : 4 (1 : 2, 0 : 2, 0 : 0) |
22.01.24 20:00 | Славия Прага - Всетин | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
22.01.24 20:00 | Зноймо - Преров | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
22.01.24 19:30 | Злин - Соколов | 2 : 3 (0 : 0, 1 : 2, 1 : 1) |
22.01.24 19:30 | Хорацка - Пардубице (Б) | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 1 |
20.01.24 20:00 | Пардубице (Б) - Простежов | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
20.01.24 19:00 | Литомержице - Славия Прага | 1 : 5 (0 : 3, 0 : 1, 1 : 1) |
20.01.24 19:00 | Всетин - Хорацка | 6 : 2 (1 : 0, 3 : 1, 2 : 1) |
20.01.24 19:00 | Соколов - Фридек-Мистек | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
20.01.24 19:00 | Преров - Колин | 2 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
20.01.24 18:30 | Йиглава - Зноймо | 6 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 4 : 2) |
20.01.24 18:00 | Поруба - Злин | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
17.01.24 20:00 | Пардубице (Б) - Соколов | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
17.01.24 20:00 | Поруба - Фридек-Мистек | 3 : 3 (0 : 0, 2 : 2, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
17.01.24 20:00 | Славия Прага - Колин | 4 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
17.01.24 19:30 | Йиглава - Злин | 3 : 5 (1 : 0, 2 : 5, 0 : 0) |
17.01.24 19:30 | Литомержице - Зноймо | 4 : 4 (2 : 0, 0 : 3, 2 : 1) ОТ: 1 : 0 |
17.01.24 19:30 | Преров - Хорацка | 4 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 4 : 1) |
17.01.24 19:30 | Всетин - Простежов | 3 : 1 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 0) |
13.01.24 19:30 | Хорацка - Славия Прага | 2 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 2 : 1) |
13.01.24 19:30 | Злин - Преров | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 1 : 0) |
13.01.24 19:30 | Зноймо - Пардубице (Б) | 3 : 2 (2 : 0, 1 : 1, 0 : 1) |
13.01.24 19:00 | Соколов - Йиглава | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
13.01.24 19:00 | Простежов - Поруба | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
13.01.24 19:00 | Фридек-Мистек - Литомержице | 3 : 2 (0 : 0, 3 : 2, 0 : 0) |
13.01.24 18:00 | Колин - Всетин | 1 : 5 (0 : 0, 0 : 3, 1 : 2) |
10.01.24 20:00 | Пардубице (Б) - Злин | 1 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 1) |
10.01.24 20:00 | Поруба - Соколов | 4 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
10.01.24 20:00 | Славия Прага - Фридек-Мистек | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 0 : 1) |
10.01.24 19:30 | Преров - Йиглава | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) бул: 2 : 0 |
10.01.24 19:30 | Всетин - Зноймо | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) бул: 2 : 3 |
10.01.24 19:30 | Хорацка - Простежов | 4 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
10.01.24 19:30 | Литомержице - Колин | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
08.01.24 20:00 | Простежов - Славия Прага | 4 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
08.01.24 20:00 | Колин - Хорацка | 2 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
08.01.24 20:00 | Зноймо - Поруба | 2 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
08.01.24 20:00 | Фридек-Мистек - Всетин | 5 : 1 (3 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
08.01.24 19:30 | Злин - Литомержице | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 0, 0 : 2) бул: 1 : 2 |
08.01.24 19:30 | Соколов - Преров | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
08.01.24 19:30 | Йиглава - Пардубице (Б) | 2 : 2 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 0) бул: 3 : 0 |
06.01.24 19:30 | Хорацка - Фридек-Мистек | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
06.01.24 19:00 | Всетин - Злин | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
06.01.24 19:00 | Колин - Простежов | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 1, 0 : 1) бул: 2 : 1 |
06.01.24 19:00 | Литомержице - Соколов | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
06.01.24 19:00 | Преров - Пардубице (Б) | 5 : 2 (2 : 1, 0 : 1, 3 : 0) |
06.01.24 18:00 | Поруба - Йиглава | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 1) |
06.01.24 17:00 | Славия Прага - Зноймо | 3 : 5 (2 : 2, 1 : 1, 0 : 2) |
03.01.24 20:00 | Пардубице (Б) - Поруба | 2 : 5 (0 : 2, 1 : 1, 1 : 2) |
03.01.24 20:00 | Соколов - Всетин | 4 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
03.01.24 20:00 | Зноймо - Простежов | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
03.01.24 19:30 | Йиглава - Славия Прага | 5 : 3 (0 : 2, 1 : 0, 4 : 1) |
03.01.24 19:30 | Злин - Хорацка | 5 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 3 : 0) |
03.01.24 19:30 | Преров - Литомержице | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 2 : 0 |
03.01.24 19:00 | Фридек-Мистек - Колин | 6 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 3 : 0) |
29.12.23 20:00 | Славия Прага - Злин | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
29.12.23 20:00 | Простежов - Фридек-Мистек | 3 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 0 : 0) |
29.12.23 20:00 | Поруба - Преров | 6 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 3 : 0) |
29.12.23 19:30 | Литомержице - Йиглава | 4 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
29.12.23 19:30 | Хорацка - Зноймо | 4 : 1 (2 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
29.12.23 19:30 | Всетин - Пардубице (Б) | 5 : 4 (2 : 2, 0 : 1, 3 : 1) |
29.12.23 19:00 | Колин - Соколов | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 2) |
27.12.23 20:00 | Пардубице (Б) - Славия Прага | 4 : 6 (1 : 1, 1 : 2, 2 : 3) |
27.12.23 20:00 | Соколов - Хорацка | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 1 |
27.12.23 20:00 | Зноймо - Фридек-Мистек | 5 : 2 (2 : 0, 2 : 1, 1 : 1) |
27.12.23 19:30 | Преров - Всетин | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
27.12.23 19:30 | Йиглава - Простежов | 2 : 2 (0 : 2, 2 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
27.12.23 17:00 | Злин - Колин | 3 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 2) бул: 2 : 0 |
20.12.23 20:00 | Простежов - Злин | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 4 : 3 |
20.12.23 20:00 | Колин - Зноймо | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
20.12.23 20:00 | Славия Прага - Соколов | 2 : 6 (0 : 2, 2 : 0, 0 : 4) |
20.12.23 19:30 | Хорацка - Йиглава | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) бул: 1 : 2 |
20.12.23 19:30 | Всетин - Поруба | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 1) |
20.12.23 19:30 | Литомержице - Пардубице (Б) | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
20.12.23 19:00 | Фридек-Мистек - Преров | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
18.12.23 20:00 | Поруба - Славия Прага | 5 : 4 (4 : 1, 0 : 1, 1 : 2) |
18.12.23 20:00 | Соколов - Зноймо | 4 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
18.12.23 20:00 | Пардубице (Б) - Колин | 3 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 2 : 1) бул: 1 : 2 |
18.12.23 19:30 | Литомержице - Хорацка | 5 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 1) |
18.12.23 19:30 | Йиглава - Всетин | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
18.12.23 19:30 | Преров - Простежов | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 3) |
18.12.23 19:30 | Злин - Фридек-Мистек | 4 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 0) |
16.12.23 18:00 | Поруба - Литомержице | 4 : 3 (3 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
09.12.23 19:30 | Зноймо - Злин | 4 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
09.12.23 19:30 | Хорацка - Поруба | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 1) бул: 0 : 3 |
09.12.23 19:00 | Колин - Йиглава | 4 : 4 (2 : 3, 2 : 1, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
09.12.23 19:00 | Всетин - Литомержице | 8 : 5 (3 : 2, 3 : 1, 2 : 2) |
09.12.23 19:00 | Простежов - Соколов | 2 : 5 (1 : 3, 1 : 0, 0 : 2) |
09.12.23 19:00 | Фридек-Мистек - Пардубице (Б) | 2 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
09.12.23 17:00 | Славия Прага - Преров | 3 : 2 (0 : 0, 3 : 0, 0 : 2) |
06.12.23 20:00 | Соколов - Злин | 2 : 4 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 2) |
06.12.23 20:00 | Пардубице (Б) - Хорацка | 3 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 2 : 1) |
06.12.23 20:00 | Поруба - Колин | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 1 : 2 |
06.12.23 19:30 | Преров - Зноймо | 3 : 5 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 4) |
06.12.23 19:30 | Литомержице - Простежов | 3 : 5 (1 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
06.12.23 19:30 | Йиглава - Фридек-Мистек | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
06.12.23 19:00 | Всетин - Славия Прага | 3 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
03.12.23 16:30 | Злин - Поруба | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
02.12.23 19:30 | Хорацка - Всетин | 5 : 4 (2 : 0, 1 : 2, 2 : 2) |
02.12.23 19:00 | Фридек-Мистек - Соколов | 5 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 1) |
02.12.23 19:00 | Колин - Преров | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
02.12.23 19:00 | Простежов - Пардубице (Б) | 6 : 1 (3 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
02.12.23 17:00 | Славия Прага - Литомержице | 4 : 3 (3 : 2, 1 : 0, 0 : 1) |
29.11.23 20:00 | Колин - Славия Прага | 2 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
29.11.23 20:00 | Зноймо - Литомержице | 2 : 3 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 2) |
29.11.23 20:00 | Простежов - Всетин | 1 : 6 (0 : 4, 1 : 1, 0 : 1) |
29.11.23 20:00 | Соколов - Пардубице (Б) | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 2, 0 : 0) бул: 1 : 2 |
29.11.23 19:30 | Злин - Йиглава | 4 : 2 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
29.11.23 19:30 | Хорацка - Преров | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
29.11.23 19:00 | Фридек-Мистек - Поруба | 3 : 3 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 2) ОТ: 1 : 0 |
27.11.23 20:00 | Пардубице (Б) - Зноймо | 3 : 0 (3 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
27.11.23 20:00 | Славия Прага - Хорацка | 1 : 5 (0 : 0, 0 : 3, 1 : 2) |
27.11.23 20:00 | Поруба - Простежов | 4 : 5 (1 : 0, 0 : 3, 3 : 2) |
27.11.23 19:30 | Преров - Злин | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) бул: 2 : 1 |
27.11.23 19:30 | Йиглава - Соколов | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
27.11.23 19:30 | Литомержице - Фридек-Мистек | 0 : 4 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
27.11.23 19:30 | Всетин - Колин | 7 : 3 (3 : 2, 1 : 0, 3 : 1) |
25.11.23 19:30 | Зноймо - Всетин | 3 : 3 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 2) ОТ: 0 : 1 |
25.11.23 19:30 | Злин - Пардубице (Б) | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 3) |
25.11.23 19:00 | Фридек-Мистек - Славия Прага | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
25.11.23 19:00 | Простежов - Хорацка | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
25.11.23 19:00 | Соколов - Поруба | 1 : 3 (0 : 2, 1 : 0, 0 : 1) |
25.11.23 18:30 | Йиглава - Преров | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 1 : 1) |
22.11.23 20:00 | Пардубице (Б) - Йиглава | 0 : 3 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 1) |
22.11.23 20:00 | Поруба - Зноймо | 2 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 0) |
22.11.23 20:00 | Славия Прага - Простежов | 3 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 0 : 1) |
22.11.23 19:30 | Литомержице - Злин | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
22.11.23 19:30 | Преров - Соколов | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
22.11.23 19:30 | Всетин - Фридек-Мистек | 2 : 3 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 2) |
22.11.23 19:30 | Хорацка - Колин | 1 : 6 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 4) |
18.11.23 20:00 | Пардубице (Б) - Преров | 4 : 1 (1 : 1, 3 : 0, 0 : 0) |
18.11.23 19:30 | Зноймо - Славия Прага | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
18.11.23 19:00 | Фридек-Мистек - Хорацка | 2 : 4 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 3) |
18.11.23 19:00 | Соколов - Литомержице | 2 : 4 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
18.11.23 19:00 | Простежов - Колин | 5 : 2 (4 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
18.11.23 18:30 | Йиглава - Поруба | 4 : 7 (3 : 2, 1 : 2, 0 : 3) |
17.11.23 19:30 | Злин - Всетин | 5 : 4 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 2) |
15.11.23 20:00 | Славия Прага - Йиглава | 4 : 4 (0 : 1, 3 : 2, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
15.11.23 20:00 | Простежов - Зноймо | 7 : 3 (3 : 1, 3 : 1, 1 : 1) |
15.11.23 20:00 | Колин - Фридек-Мистек | 0 : 3 (0 : 2, 0 : 1, 0 : 0) |
15.11.23 20:00 | Поруба - Пардубице (Б) | 4 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 2 : 0) |
15.11.23 19:30 | Хорацка - Злин | 3 : 3 (3 : 0, 0 : 2, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
15.11.23 19:30 | Всетин - Соколов | 4 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
15.11.23 19:30 | Литомержице - Преров | 4 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 3 : 0) |
13.11.23 20:00 | Зноймо - Хорацка | 4 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 2 : 0) |
13.11.23 20:00 | Пардубице (Б) - Всетин | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
13.11.23 20:00 | Фридек-Мистек - Простежов | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
13.11.23 20:00 | Соколов - Колин | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
13.11.23 19:30 | Злин - Славия Прага | 4 : 3 (0 : 1, 2 : 2, 2 : 0) |
13.11.23 19:30 | Преров - Поруба | 3 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 3 : 1) |
12.11.23 18:30 | Йиглава - Литомержице | 3 : 3 (2 : 0, 1 : 3, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
06.11.23 20:00 | Простежов - Пардубице (Б) | 3 : 6 (0 : 1, 2 : 3, 1 : 2) |
04.11.23 19:30 | Хорацка - Соколов | 0 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
04.11.23 19:00 | Колин - Злин | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 1) |
04.11.23 19:00 | Простежов - Йиглава | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
04.11.23 19:00 | Фридек-Мистек - Зноймо | 5 : 3 (2 : 0, 1 : 3, 2 : 0) |
04.11.23 19:00 | Литомержице - Поруба | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 1, 0 : 1) |
04.11.23 19:00 | Всетин - Преров | 5 : 1 (3 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
04.11.23 17:00 | Славия Прага - Пардубице (Б) | 3 : 3 (1 : 2, 2 : 0, 0 : 1) бул: 1 : 0 |
01.11.23 20:00 | Соколов - Славия Прага | 3 : 3 (0 : 1, 2 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
01.11.23 20:00 | Пардубице (Б) - Литомержице | 5 : 0 (3 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
01.11.23 20:00 | Поруба - Всетин | 3 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
01.11.23 20:00 | Зноймо - Колин | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 2, 1 : 0) бул: 3 : 2 |
01.11.23 19:30 | Йиглава - Хорацка | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
01.11.23 19:30 | Злин - Простежов | 5 : 4 (2 : 2, 2 : 1, 1 : 1) |
01.11.23 19:30 | Преров - Фридек-Мистек | 2 : 2 (1 : 2, 1 : 0, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
30.10.23 19:30 | Злин - Зноймо | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
28.10.23 18:30 | Хорацка - Литомержице | 3 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 1) |
28.10.23 18:30 | Зноймо - Соколов | 4 : 5 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 4) |
28.10.23 18:00 | Фридек-Мистек - Злин | 0 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 0) |
28.10.23 18:00 | Всетин - Йиглава | 2 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 0 : 0) |
28.10.23 18:00 | Простежов - Преров | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 0) |
28.10.23 16:00 | Славия Прага - Поруба | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 0) |
28.10.23 16:00 | Колин - Пардубице (Б) | 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
25.10.23 19:00 | Преров - Славия Прага | 4 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 1) |
25.10.23 19:00 | Поруба - Хорацка | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
25.10.23 19:00 | Соколов - Простежов | 2 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
25.10.23 19:00 | Пардубице (Б) - Фридек-Мистек | 4 : 4 (3 : 1, 1 : 2, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
25.10.23 18:30 | Литомержице - Всетин | 4 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
25.10.23 18:30 | Йиглава - Колин | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 2, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
23.10.23 19:00 | Фридек-Мистек - Йиглава | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
23.10.23 19:00 | Колин - Поруба | 3 : 5 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 2) |
23.10.23 19:00 | Простежов - Литомержице | 5 : 6 (2 : 1, 0 : 5, 3 : 0) |
23.10.23 19:00 | Славия Прага - Всетин | 2 : 3 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 0) |
23.10.23 19:00 | Зноймо - Преров | 2 : 4 (1 : 2, 1 : 0, 0 : 2) |
23.10.23 18:30 | Злин - Соколов | 1 : 4 (0 : 3, 0 : 1, 1 : 0) |
23.10.23 18:30 | Хорацка - Пардубице (Б) | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
21.10.23 19:00 | Пардубице (Б) - Простежов | 4 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 1) |
21.10.23 18:30 | Йиглава - Зноймо | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 2) |
21.10.23 18:00 | Поруба - Злин | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 2) бул: 3 : 1 |
21.10.23 18:00 | Литомержице - Славия Прага | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
21.10.23 18:00 | Всетин - Хорацка | 5 : 2 (3 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
21.10.23 18:00 | Соколов - Фридек-Мистек | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
21.10.23 18:00 | Преров - Колин | 1 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
18.10.23 19:00 | Преров - Хорацка | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 2) |
18.10.23 19:00 | Пардубице (Б) - Соколов | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 3) |
18.10.23 19:00 | Поруба - Фридек-Мистек | 4 : 2 (0 : 1, 3 : 0, 1 : 1) |
18.10.23 19:00 | Славия Прага - Колин | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
18.10.23 18:30 | Йиглава - Злин | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
18.10.23 18:30 | Литомержице - Зноймо | 4 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 1) |
18.10.23 18:00 | Всетин - Простежов | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
14.10.23 18:30 | Хорацка - Славия Прага | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 0) бул: 0 : 1 |
14.10.23 18:30 | Злин - Преров | 3 : 3 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 2) ОТ: 0 : 1 |
14.10.23 18:30 | Зноймо - Пардубице (Б) | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
14.10.23 18:00 | Соколов - Йиглава | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 0) |
14.10.23 18:00 | Простежов - Поруба | 3 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
14.10.23 18:00 | Фридек-Мистек - Литомержице | 3 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 2 : 1) |
14.10.23 18:00 | Колин - Всетин | 2 : 3 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 2) |
11.10.23 19:00 | Пардубице (Б) - Злин | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
11.10.23 19:00 | Преров - Йиглава | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
11.10.23 19:00 | Поруба - Соколов | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
11.10.23 19:00 | Славия Прага - Фридек-Мистек | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 2) |
11.10.23 18:30 | Всетин - Зноймо | 2 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
11.10.23 18:30 | Хорацка - Простежов | 3 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
11.10.23 18:30 | Литомержице - Колин | 4 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 1) |
09.10.23 19:00 | Простежов - Славия Прага | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) бул: 1 : 0 |
09.10.23 19:00 | Колин - Хорацка | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
09.10.23 19:00 | Зноймо - Поруба | 2 : 7 (1 : 2, 0 : 4, 1 : 1) |
09.10.23 19:00 | Фридек-Мистек - Всетин | 1 : 4 (1 : 2, 0 : 0, 0 : 2) |
09.10.23 19:00 | Соколов - Преров | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
09.10.23 18:30 | Злин - Литомержице | 3 : 3 (1 : 3, 1 : 0, 1 : 0) бул: 1 : 2 |
09.10.23 18:30 | Йиглава - Пардубице (Б) | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
07.10.23 18:30 | Хорацка - Фридек-Мистек | 4 : 2 (1 : 0, 1 : 2, 2 : 0) |
07.10.23 18:00 | Всетин - Злин | 4 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
07.10.23 18:00 | Поруба - Йиглава | 6 : 2 (3 : 1, 2 : 1, 1 : 0) |
07.10.23 18:00 | Колин - Простежов | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 2) |
07.10.23 18:00 | Литомержице - Соколов | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
07.10.23 18:00 | Преров - Пардубице (Б) | 4 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 3 : 1) |
07.10.23 16:00 | Славия Прага - Зноймо | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
04.10.23 19:00 | Пардубице (Б) - Поруба | 1 : 5 (0 : 2, 0 : 1, 1 : 2) |
04.10.23 19:00 | Преров - Литомержице | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
04.10.23 19:00 | Соколов - Всетин | 3 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
04.10.23 19:00 | Зноймо - Простежов | 3 : 5 (1 : 3, 0 : 1, 2 : 1) |
04.10.23 18:30 | Йиглава - Славия Прага | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
04.10.23 18:30 | Злин - Хорацка | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 1) |
04.10.23 18:00 | Фридек-Мистек - Колин | 0 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 0) |
30.09.23 19:00 | Колин - Соколов | 1 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 0 : 0) |
30.09.23 18:30 | Хорацка - Зноймо | 4 : 1 (4 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
30.09.23 18:00 | Литомержице - Йиглава | 7 : 2 (2 : 0, 2 : 1, 3 : 1) |
30.09.23 18:00 | Простежов - Фридек-Мистек | 4 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
30.09.23 18:00 | Поруба - Преров | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) бул: 1 : 2 |
30.09.23 18:00 | Всетин - Пардубице (Б) | 2 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
30.09.23 16:00 | Славия Прага - Злин | 2 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
27.09.23 19:00 | Пардубице (Б) - Славия Прага | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
27.09.23 19:00 | Соколов - Хорацка | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 0) |
27.09.23 19:00 | Поруба - Литомержице | 3 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 0 : 1) бул: 3 : 1 |
27.09.23 19:00 | Преров - Всетин | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 2) |
27.09.23 19:00 | Зноймо - Фридек-Мистек | 5 : 3 (2 : 2, 2 : 0, 1 : 1) |
27.09.23 18:30 | Йиглава - Простежов | 2 : 4 (0 : 0, 2 : 3, 0 : 1) |
27.09.23 18:30 | Злин - Колин | 5 : 1 (2 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
25.09.23 19:00 | Простежов - Злин | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 1 : 1) |
25.09.23 19:00 | Колин - Зноймо | 5 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 0) |
25.09.23 19:00 | Славия Прага - Соколов | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 3, 1 : 0) |
25.09.23 19:00 | Фридек-Мистек - Преров | 3 : 4 (2 : 2, 0 : 1, 1 : 1) |
25.09.23 18:30 | Хорацка - Йиглава | 1 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 1) |
25.09.23 18:30 | Всетин - Поруба | 2 : 6 (1 : 2, 1 : 3, 0 : 1) |
25.09.23 18:30 | Литомержице - Пардубице (Б) | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 3, 1 : 1) |
24.09.23 16:30 | Соколов - Зноймо | 2 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 0) |
23.09.23 19:00 | Пардубице (Б) - Колин | 2 : 3 (0 : 1, 2 : 2, 0 : 0) |
23.09.23 18:30 | Злин - Фридек-Мистек | 2 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 0) |
23.09.23 18:00 | Поруба - Славия Прага | 4 : 3 (2 : 0, 2 : 2, 0 : 1) |
23.09.23 18:00 | Литомержице - Хорацка | 3 : 5 (1 : 1, 1 : 3, 1 : 1) |
23.09.23 18:00 | Преров - Простежов | 3 : 3 (0 : 1, 3 : 1, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
23.09.23 17:30 | Йиглава - Всетин | 5 : 5 (3 : 2, 1 : 2, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
20.09.23 19:00 | Зноймо - Злин | 5 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
20.09.23 19:00 | Колин - Йиглава | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
20.09.23 19:00 | Простежов - Соколов | 6 : 3 (3 : 2, 1 : 1, 2 : 0) |
20.09.23 19:00 | Славия Прага - Преров | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
20.09.23 18:30 | Хорацка - Поруба | 3 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
20.09.23 18:30 | Всетин - Литомержице | 6 : 4 (1 : 1, 3 : 1, 2 : 2) |
20.09.23 18:00 | Фридек-Мистек - Пардубице (Б) | 3 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 3 : 1) |
16.09.23 19:00 | Пардубице (Б) - Хорацка | 4 : 4 (3 : 2, 0 : 0, 1 : 2) бул: 2 : 3 |
16.09.23 18:00 | Соколов - Злин | 5 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 2 : 1) |
16.09.23 18:00 | Всетин - Славия Прага | 7 : 4 (5 : 2, 1 : 1, 1 : 1) |
16.09.23 18:00 | Преров - Зноймо | 3 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 0 : 0) |
16.09.23 18:00 | Литомержице - Простежов | 4 : 2 (1 : 0, 2 : 2, 1 : 0) |
16.09.23 18:00 | Поруба - Колин | 3 : 2 (3 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
16.09.23 17:30 | Йиглава - Фридек-Мистек | 4 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
13.09.23 19:00 | Зноймо - Йиглава | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 1) |
13.09.23 19:00 | Славия Прага - Литомержице | 3 : 5 (3 : 2, 0 : 1, 0 : 2) |
13.09.23 19:00 | Колин - Преров | 2 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
13.09.23 18:30 | Злин - Поруба | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 1) бул: 0 : 2 |
13.09.23 18:30 | Хорацка - Всетин | 0 : 2 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 0) |
13.09.23 18:00 | Фридек-Мистек - Соколов | 3 : 3 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 2) ОТ: 0 : 1 |