28.03.24 19:00 | Дизелист - Олимпия | 6 : 1 (4 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
28.03.24 18:00 | МХК Бобров - Тамбов | 5 : 5 (2 : 0, 1 : 3, 2 : 2) бул: 1 : 0 |
26.03.24 17:00 | Факел - Полёт Рыбинск | 1 : 5 (0 : 0, 1 : 3, 0 : 2) |
26.03.24 14:00 | Yunison Moscow - Ермак | 1 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
25.03.24 18:30 | Олимпия - Дизелист | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 3, 0 : 0) |
25.03.24 18:30 | Тамбов - МХК Бобров | 4 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
25.03.24 17:00 | Факел - Полёт Рыбинск | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
25.03.24 14:00 | Yunison Moscow - Ермак | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
23.03.24 14:00 | Олимпия - Дизелист | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 1) бул: 3 : 2 |
23.03.24 13:00 | Тамбов - МХК Бобров | 7 : 2 (0 : 0, 3 : 0, 4 : 2) |
15.03.24 19:30 | Hors Podolsk - Полёт Рыбинск | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
14.03.24 19:00 | Дизелист - Рязань-ВДВ | 5 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 3 : 1) |
14.03.24 18:30 | МХК Липецк - Олимпия | 4 : 4 (1 : 0, 0 : 4, 3 : 0) ОТ: 0 : 1 |
14.03.24 18:00 | Proton - МХК Бобров | 2 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 1 : 1) |
14.03.24 14:00 | Ермак - Granit | 3 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
13.03.24 19:00 | Дизелист - Рязань-ВДВ | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
13.03.24 18:30 | МХК Липецк - Олимпия | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
13.03.24 18:00 | Proton - МХК Бобров | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
13.03.24 17:30 | Кристалл Бердск - Тамбов | 2 : 7 (1 : 3, 0 : 2, 1 : 2) |
13.03.24 14:00 | Ермак - Granit | 5 : 2 (2 : 0, 3 : 1, 0 : 1) |
13.03.24 13:00 | Динамо-576 - Yunison Moscow | 0 : 7 (0 : 3, 0 : 3, 0 : 1) |
13.03.24 13:00 | Металлург Череповец - Факел | 2 : 7 (1 : 3, 0 : 3, 1 : 1) |
10.03.24 17:00 | Рязань-ВДВ - Дизелист | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 1) |
10.03.24 17:00 | Granit - Ермак | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 0) бул: 1 : 0 |
10.03.24 17:00 | Yunison Moscow - Динамо-576 | 6 : 0 (2 : 0, 4 : 0, 0 : 0) |
10.03.24 17:00 | МХК Бобров - Proton | 4 : 4 (0 : 0, 3 : 3, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
10.03.24 15:00 | Факел - Металлург Череповец | 9 : 2 (2 : 0, 4 : 0, 3 : 2) |
10.03.24 14:00 | Олимпия - МХК Липецк | 3 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
10.03.24 13:00 | Полёт Рыбинск - Hors Podolsk | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
10.03.24 13:00 | Тамбов - Кристалл Бердск | 4 : 3 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 2) |
09.03.24 17:00 | Рязань-ВДВ - Дизелист | 3 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 2 : 0) бул: 2 : 1 |
09.03.24 17:00 | Granit - Ермак | 2 : 3 (1 : 0, 0 : 3, 1 : 0) |
09.03.24 17:00 | Yunison Moscow - Динамо-576 | 7 : 2 (5 : 0, 1 : 1, 1 : 1) |
09.03.24 17:00 | МХК Бобров - Proton | 3 : 3 (0 : 1, 2 : 0, 1 : 2) бул: 1 : 0 |
09.03.24 15:00 | Факел - Металлург Череповец | 2 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
09.03.24 14:00 | Олимпия - МХК Липецк | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
09.03.24 13:00 | Полёт Рыбинск - Hors Podolsk | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
09.03.24 13:00 | Тамбов - Кристалл Бердск | 7 : 2 (4 : 0, 2 : 1, 1 : 1) |
03.03.24 17:00 | Рязань-ВДВ - Олимпия | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
03.03.24 17:00 | Granit - Арктика Мурманск | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
03.03.24 13:00 | Сокол Новочебоксарск - МХК Белгород | 7 : 3 (3 : 1, 3 : 1, 1 : 1) |
03.03.24 13:00 | МХК Брянск - Hors Podolsk | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
03.03.24 13:00 | МХК Липецк - Кристалл Бердск | 6 : 6 (2 : 1, 0 : 2, 4 : 3) бул: 0 : 1 |
03.03.24 13:00 | Дизелист - Proton | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
03.03.24 13:00 | Металлург Череповец - Yunison Moscow | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
03.03.24 12:00 | Ермак - МХК Динамо СПб 2 | 8 : 0 (3 : 0, 3 : 0, 2 : 0) |
02.03.24 17:00 | Рязань-ВДВ - Олимпия | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 2) ОТ: 1 : 0 |
02.03.24 17:00 | Granit - Арктика Мурманск | 6 : 5 (3 : 2, 0 : 1, 3 : 2) |
02.03.24 13:00 | Сокол Новочебоксарск - МХК Белгород | 2 : 5 (1 : 0, 0 : 3, 1 : 2) |
02.03.24 13:00 | МХК Брянск - Hors Podolsk | 5 : 9 (2 : 1, 2 : 3, 1 : 5) |
02.03.24 13:00 | МХК Липецк - Кристалл Бердск | 2 : 3 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 1) |
02.03.24 13:00 | Дизелист - Proton | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
02.03.24 13:00 | Металлург Череповец - Yunison Moscow | 5 : 3 (2 : 1, 1 : 1, 2 : 1) |
02.03.24 12:00 | Ермак - МХК Динамо СПб 2 | 10 : 2 (5 : 0, 3 : 1, 2 : 1) |
29.02.24 18:30 | Тамбов - Кристалл Бердск | 8 : 2 (1 : 0, 4 : 1, 3 : 1) |
28.02.24 19:00 | Дизелист - МХК Белгород | 4 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
28.02.24 19:00 | Granit - МХК Динамо СПб 2 | 3 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
28.02.24 19:00 | Тверичи - Олимпия | 1 : 5 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 3) |
28.02.24 18:30 | Тамбов - Кристалл Бердск | 6 : 10 (3 : 2, 2 : 4, 1 : 4) |
28.02.24 18:30 | МХК Липецк - МХК Бобров | 1 : 6 (0 : 2, 1 : 2, 0 : 2) |
28.02.24 18:30 | Полёт Рыбинск - Yunison Moscow | 3 : 4 (2 : 1, 1 : 3, 0 : 0) |
28.02.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Proton | 3 : 3 (0 : 2, 0 : 1, 3 : 0) бул: 1 : 2 |
28.02.24 17:00 | Металлург Череповец - Факел | 8 : 9 (3 : 2, 1 : 6, 4 : 1) |
28.02.24 14:00 | Ермак - Арктика Мурманск | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
27.02.24 19:00 | Дизелист - МХК Белгород | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
27.02.24 19:00 | Granit - МХК Динамо СПб 2 | 4 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 4 : 0) |
27.02.24 19:00 | Тверичи - Олимпия | 2 : 7 (2 : 3, 0 : 3, 0 : 1) |
27.02.24 19:00 | Рязань-ВДВ - Прогресс Глазов | 3 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
27.02.24 18:30 | МХК Липецк - МХК Бобров | 2 : 4 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 2) |
27.02.24 18:30 | Полёт Рыбинск - Yunison Moscow | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 2) |
27.02.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Proton | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 2, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
27.02.24 17:00 | Металлург Череповец - Факел | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
27.02.24 14:00 | Ермак - Арктика Мурманск | 8 : 5 (4 : 1, 1 : 3, 3 : 1) |
26.02.24 19:00 | Рязань-ВДВ - Прогресс Глазов | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
24.02.24 17:00 | Granit - Динамо-576 | 4 : 3 (2 : 0, 1 : 1, 1 : 2) |
24.02.24 13:00 | Полёт Рыбинск - Факел | 8 : 2 (1 : 1, 5 : 0, 2 : 1) |
24.02.24 13:00 | Тамбов - МХК Бобров | 5 : 3 (2 : 0, 0 : 1, 3 : 2) |
24.02.24 13:00 | Тверичи - Прогресс Глазов | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
23.02.24 17:00 | Granit - Динамо-576 | 6 : 2 (2 : 1, 0 : 1, 4 : 0) |
23.02.24 13:00 | Тверичи - Прогресс Глазов | 4 : 4 (1 : 2, 2 : 1, 1 : 1) бул: 1 : 2 |
23.02.24 13:00 | Тамбов - МХК Бобров | 4 : 6 (1 : 2, 2 : 1, 1 : 3) |
23.02.24 13:00 | Полёт Рыбинск - Факел | 3 : 3 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 2) бул: 2 : 1 |
21.02.24 19:00 | Арктика Мурманск - Hors Podolsk | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
21.02.24 19:00 | Дизелист - Кристалл Бердск | 5 : 4 (3 : 1, 2 : 2, 0 : 1) |
20.02.24 19:00 | Дизелист - Кристалл Бердск | 3 : 5 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 4) |
20.02.24 19:00 | Арктика Мурманск - Hors Podolsk | 5 : 5 (2 : 2, 3 : 1, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
20.02.24 14:00 | Ермак - Динамо-576 | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
19.02.24 14:00 | Ермак - Динамо-576 | 8 : 2 (3 : 1, 3 : 0, 2 : 1) |
18.02.24 17:00 | Proton - Рязань-ВДВ | 3 : 3 (2 : 1, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
18.02.24 14:00 | Олимпия - МХК Липецк | 4 : 2 (2 : 2, 1 : 0, 1 : 0) |
17.02.24 17:00 | Proton - Рязань-ВДВ | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
17.02.24 14:00 | Олимпия - МХК Липецк | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 1) бул: 2 : 0 |
17.02.24 13:00 | Арктика Мурманск - МХК Брянск | 4 : 4 (3 : 1, 0 : 1, 1 : 2) бул: 1 : 0 |
17.02.24 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Hors Podolsk | 1 : 6 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 3) |
16.02.24 19:00 | Арктика Мурманск - МХК Брянск | 3 : 4 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 2) |
16.02.24 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Hors Podolsk | 7 : 5 (1 : 0, 4 : 2, 2 : 3) |
14.02.24 19:00 | МХК Белгород - Рязань-ВДВ | 3 : 3 (1 : 2, 1 : 0, 1 : 1) бул: 3 : 4 |
14.02.24 18:30 | Олимпия - Тамбов | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 1) |
14.02.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Дизелист | 6 : 3 (3 : 1, 1 : 0, 2 : 2) |
14.02.24 17:30 | Прогресс Глазов - МХК Липецк | 4 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 2) |
14.02.24 17:00 | Факел - Granit | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 3) |
13.02.24 19:30 | Yunison Moscow - Ермак | 5 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
13.02.24 19:00 | МХК Белгород - Рязань-ВДВ | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
13.02.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Дизелист | 0 : 5 (0 : 3, 0 : 1, 0 : 1) |
13.02.24 18:30 | Олимпия - Тамбов | 7 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 4 : 1) |
13.02.24 18:00 | Proton - Тверичи | 0 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) бул: 1 : 0 |
13.02.24 17:30 | Прогресс Глазов - МХК Липецк | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
13.02.24 17:00 | Факел - Granit | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
13.02.24 13:00 | Динамо-576 - Hors Podolsk | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 1) |
13.02.24 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - МХК Брянск | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 3) |
12.02.24 19:30 | Yunison Moscow - Ермак | 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
12.02.24 18:00 | Proton - Тверичи | 3 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
12.02.24 13:00 | Динамо-576 - Hors Podolsk | 2 : 2 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
12.02.24 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - МХК Брянск | 2 : 3 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 2) |
11.02.24 17:00 | МХК Бобров - Кристалл Бердск | 6 : 3 (3 : 0, 2 : 1, 1 : 2) |
11.02.24 13:00 | Металлург Череповец - Полёт Рыбинск | 4 : 7 (2 : 1, 1 : 3, 1 : 3) |
10.02.24 17:00 | МХК Бобров - Кристалл Бердск | 8 : 3 (0 : 2, 3 : 1, 5 : 0) |
10.02.24 16:00 | Прогресс Глазов - Тамбов | 3 : 5 (0 : 1, 0 : 3, 3 : 1) |
10.02.24 13:00 | Металлург Череповец - Полёт Рыбинск | 4 : 5 (1 : 3, 2 : 0, 1 : 2) |
10.02.24 13:00 | МХК Белгород - Тверичи | 1 : 5 (0 : 2, 0 : 3, 1 : 0) |
09.02.24 19:00 | МХК Белгород - Тверичи | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 3) |
09.02.24 17:30 | Прогресс Глазов - Тамбов | 2 : 7 (1 : 3, 1 : 4, 0 : 0) |
09.02.24 17:00 | Факел - Ермак | 6 : 6 (0 : 2, 2 : 3, 4 : 1) бул: 2 : 1 |
09.02.24 13:00 | Динамо-576 - МХК Брянск | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 1) |
08.02.24 17:00 | Факел - Ермак | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 0) |
08.02.24 13:00 | Динамо-576 - МХК Брянск | 5 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
07.02.24 19:30 | Hors Podolsk - Yunison Moscow | 1 : 8 (0 : 3, 0 : 3, 1 : 2) |
07.02.24 19:00 | Арктика Мурманск - МХК Динамо СПб 2 | 7 : 1 (0 : 1, 5 : 0, 2 : 0) |
07.02.24 18:30 | МХК Липецк - Proton | 4 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 0) |
06.02.24 19:30 | Hors Podolsk - Yunison Moscow | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 2) |
06.02.24 19:00 | Арктика Мурманск - МХК Динамо СПб 2 | 7 : 3 (2 : 1, 2 : 0, 3 : 2) |
06.02.24 18:30 | МХК Липецк - Proton | 5 : 3 (4 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
31.01.24 19:30 | Hors Podolsk - Факел | 3 : 4 (0 : 1, 2 : 2, 1 : 1) |
31.01.24 19:00 | МХК Брянск - Yunison Moscow | 2 : 6 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 3) |
31.01.24 19:00 | Granit - Металлург Череповец | 2 : 2 (2 : 2, 0 : 0, 0 : 0) бул: 2 : 0 |
31.01.24 19:00 | Рязань-ВДВ - Дизелист | 0 : 6 (0 : 2, 0 : 2, 0 : 2) |
31.01.24 16:00 | Кристалл Бердск - Олимпия | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 2) |
30.01.24 19:30 | Hors Podolsk - Факел | 2 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 1 : 1) |
30.01.24 19:00 | Рязань-ВДВ - Дизелист | 4 : 4 (2 : 2, 1 : 1, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
30.01.24 19:00 | Granit - Металлург Череповец | 6 : 4 (3 : 2, 1 : 2, 2 : 0) |
30.01.24 19:00 | МХК Брянск - Yunison Moscow | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 0) |
30.01.24 16:00 | Кристалл Бердск - Олимпия | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 2) |
28.01.24 13:00 | Арктика Мурманск - Динамо-576 | 4 : 1 (2 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
28.01.24 13:00 | Тверичи - Дизелист | 2 : 4 (0 : 2, 2 : 1, 0 : 1) |
28.01.24 13:00 | Тамбов - Proton | 2 : 6 (0 : 5, 0 : 1, 2 : 0) |
28.01.24 13:00 | МХК Липецк - МХК Белгород | 6 : 1 (3 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
27.01.24 17:00 | МХК Бобров - Олимпия | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
27.01.24 13:00 | Тамбов - Proton | 3 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 1) |
27.01.24 13:00 | Тверичи - Дизелист | 1 : 8 (0 : 2, 0 : 3, 1 : 3) |
27.01.24 13:00 | Арктика Мурманск - Динамо-576 | 7 : 5 (2 : 2, 3 : 2, 2 : 1) |
27.01.24 13:00 | МХК Брянск - Факел | 2 : 10 (0 : 4, 0 : 3, 2 : 3) |
27.01.24 13:00 | МХК Липецк - МХК Белгород | 5 : 3 (1 : 1, 4 : 2, 0 : 0) |
27.01.24 12:00 | Ермак - Металлург Череповец | 6 : 2 (2 : 1, 1 : 0, 3 : 1) |
26.01.24 19:00 | Рязань-ВДВ - Сокол Новочебоксарск | 4 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
26.01.24 19:00 | Granit - Полёт Рыбинск | 4 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 2 : 1) |
26.01.24 19:00 | МХК Брянск - Факел | 3 : 5 (1 : 1, 2 : 2, 0 : 2) |
26.01.24 18:00 | МХК Бобров - Олимпия | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
26.01.24 16:00 | Кристалл Бердск - Прогресс Глазов | 4 : 5 (1 : 2, 2 : 2, 1 : 1) |
26.01.24 14:00 | Ермак - Металлург Череповец | 7 : 3 (1 : 1, 5 : 1, 1 : 1) |
25.01.24 19:00 | Granit - Полёт Рыбинск | 2 : 5 (1 : 3, 0 : 1, 1 : 1) |
25.01.24 19:00 | Рязань-ВДВ - Сокол Новочебоксарск | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 2 : 1) бул: 3 : 1 |
25.01.24 16:00 | Кристалл Бердск - Прогресс Глазов | 3 : 5 (1 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
24.01.24 18:30 | Тамбов - МХК Белгород | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 2) |
23.01.24 19:00 | Тверичи - Сокол Новочебоксарск | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
23.01.24 18:30 | Тамбов - МХК Белгород | 2 : 2 (1 : 2, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
23.01.24 18:00 | МХК Бобров - Прогресс Глазов | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
23.01.24 14:00 | Ермак - Полёт Рыбинск | 0 : 5 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 3) |
22.01.24 19:00 | Тверичи - Сокол Новочебоксарск | 2 : 6 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 3) |
22.01.24 18:00 | МХК Бобров - Прогресс Глазов | 6 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 4 : 1) |
22.01.24 14:00 | Ермак - Полёт Рыбинск | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 3) |
21.01.24 18:30 | Yunison Moscow - Арктика Мурманск | 11 : 0 (3 : 0, 4 : 0, 4 : 0) |
21.01.24 15:00 | Факел - МХК Динамо СПб 2 | 5 : 2 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 2) |
20.01.24 18:30 | Yunison Moscow - Арктика Мурманск | 8 : 1 (0 : 1, 4 : 0, 4 : 0) |
20.01.24 17:00 | Proton - Кристалл Бердск | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
20.01.24 15:00 | Факел - МХК Динамо СПб 2 | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
20.01.24 13:00 | Металлург Череповец - Hors Podolsk | 3 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 2 : 1) |
19.01.24 18:00 | Proton - Кристалл Бердск | 5 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
19.01.24 17:00 | Металлург Череповец - Hors Podolsk | 3 : 3 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 2) бул: 3 : 2 |
17.01.24 19:30 | Yunison Moscow - МХК Динамо СПб 2 | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 3, 0 : 0) |
17.01.24 17:00 | Факел - Арктика Мурманск | 6 : 2 (2 : 0, 2 : 1, 2 : 1) |
16.01.24 19:00 | Дизелист - Тамбов | 2 : 4 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 2) |
16.01.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - МХК Липецк | 3 : 0 (3 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
16.01.24 18:30 | Полёт Рыбинск - Hors Podolsk | 3 : 3 (0 : 1, 2 : 1, 1 : 1) бул: 1 : 2 |
16.01.24 18:00 | Proton - МХК Бобров | 3 : 6 (1 : 0, 2 : 4, 0 : 2) |
16.01.24 17:00 | Факел - Арктика Мурманск | 8 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 5 : 0) |
16.01.24 17:00 | Металлург Череповец - МХК Брянск | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
16.01.24 16:00 | МХК Белгород - Кристалл Бердск | 2 : 5 (0 : 2, 0 : 2, 2 : 1) |
16.01.24 14:00 | Yunison Moscow - МХК Динамо СПб 2 | 7 : 3 (4 : 0, 1 : 2, 2 : 1) |
15.01.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - МХК Липецк | 7 : 2 (3 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
15.01.24 18:30 | Полёт Рыбинск - Hors Podolsk | 3 : 5 (1 : 2, 1 : 1, 1 : 2) |
15.01.24 18:00 | Proton - МХК Бобров | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
15.01.24 13:00 | Металлург Череповец - МХК Брянск | 2 : 6 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 3) |
15.01.24 13:00 | Дизелист - Тамбов | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 2) |
15.01.24 12:00 | МХК Белгород - Кристалл Бердск | 3 : 5 (2 : 0, 1 : 3, 0 : 2) |
14.01.24 17:00 | Рязань-ВДВ - Тверичи | 4 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 3 : 0) |
14.01.24 14:00 | Олимпия - Прогресс Глазов | 5 : 1 (3 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
14.01.24 12:00 | Ермак - Granit | 4 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
13.01.24 17:00 | Рязань-ВДВ - Тверичи | 6 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 3 : 0) |
13.01.24 14:00 | Олимпия - Прогресс Глазов | 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
13.01.24 13:00 | Yunison Moscow - Динамо-576 | 4 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 3 : 0) |
13.01.24 12:00 | Ермак - Granit | 5 : 4 (2 : 1, 3 : 2, 0 : 1) |
12.01.24 19:00 | Дизелист - МХК Липецк | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 0) бул: 1 : 2 |
12.01.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Тамбов | 4 : 4 (1 : 3, 3 : 1, 0 : 0) бул: 2 : 1 |
12.01.24 18:30 | Полёт Рыбинск - МХК Брянск | 7 : 5 (3 : 3, 2 : 2, 2 : 0) |
12.01.24 18:00 | МХК Белгород - МХК Бобров | 1 : 8 (0 : 1, 0 : 6, 1 : 1) |
12.01.24 13:00 | Yunison Moscow - Динамо-576 | 7 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 4 : 0) |
11.01.24 19:00 | МХК Белгород - МХК Бобров | 3 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
11.01.24 19:00 | Дизелист - МХК Липецк | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
11.01.24 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Тамбов | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
11.01.24 18:30 | Полёт Рыбинск - МХК Брянск | 2 : 3 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
09.01.24 17:00 | Факел - Динамо-576 | 6 : 1 (3 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
08.01.24 15:00 | Факел - Динамо-576 | 6 : 4 (0 : 0, 2 : 2, 4 : 2) |
27.12.23 19:00 | Арктика Мурманск - Металлург Череповец | 5 : 4 (2 : 1, 1 : 1, 2 : 2) |
27.12.23 18:30 | МХК Липецк - Рязань-ВДВ | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
27.12.23 16:00 | Кристалл Бердск - Дизелист | 5 : 3 (0 : 0, 2 : 1, 3 : 2) |
27.12.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Полёт Рыбинск | 1 : 5 (0 : 0, 0 : 2, 1 : 3) |
26.12.23 19:00 | Арктика Мурманск - Металлург Череповец | 3 : 5 (1 : 2, 2 : 3, 0 : 0) |
26.12.23 18:30 | МХК Липецк - Рязань-ВДВ | 1 : 2 (1 : 2, 0 : 0, 0 : 0) |
26.12.23 18:30 | Олимпия - Proton | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
26.12.23 16:00 | Кристалл Бердск - Дизелист | 3 : 5 (1 : 2, 2 : 2, 0 : 1) |
26.12.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Полёт Рыбинск | 1 : 3 (0 : 2, 0 : 0, 1 : 1) |
25.12.23 18:30 | Олимпия - Proton | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
24.12.23 18:00 | Hors Podolsk - Ермак | 4 : 4 (0 : 3, 3 : 1, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
24.12.23 17:00 | МХК Бобров - Дизелист | 5 : 2 (3 : 0, 2 : 1, 0 : 1) |
24.12.23 13:00 | Динамо-576 - Полёт Рыбинск | 4 : 3 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 1) |
24.12.23 13:00 | МХК Брянск - Granit | 1 : 5 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 2) |
23.12.23 18:00 | Yunison Moscow - Факел | 5 : 3 (2 : 2, 1 : 1, 2 : 0) |
23.12.23 17:00 | Hors Podolsk - Ермак | 6 : 3 (1 : 0, 4 : 1, 1 : 2) |
23.12.23 17:00 | МХК Бобров - Дизелист | 5 : 2 (2 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
23.12.23 13:00 | Динамо-576 - Полёт Рыбинск | 5 : 4 (3 : 2, 1 : 1, 1 : 1) |
23.12.23 13:00 | МХК Брянск - Granit | 2 : 5 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 2) |
23.12.23 13:00 | Тамбов - Рязань-ВДВ | 5 : 2 (0 : 1, 4 : 0, 1 : 1) |
23.12.23 12:00 | Кристалл Бердск - Сокол Новочебоксарск | 6 : 2 (3 : 0, 3 : 1, 0 : 1) |
23.12.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Металлург Череповец | 1 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 0) |
22.12.23 19:30 | Yunison Moscow - Факел | 5 : 1 (3 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
22.12.23 18:30 | Тамбов - Рязань-ВДВ | 7 : 1 (2 : 0, 3 : 1, 2 : 0) |
22.12.23 18:30 | МХК Липецк - Тверичи | 2 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 0 : 1) бул: 2 : 0 |
22.12.23 17:30 | Прогресс Глазов - Proton | 4 : 3 (2 : 1, 1 : 2, 1 : 0) |
22.12.23 16:00 | Кристалл Бердск - Сокол Новочебоксарск | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
22.12.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Металлург Череповец | 3 : 5 (0 : 0, 2 : 4, 1 : 1) |
21.12.23 18:30 | Олимпия - МХК Белгород | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
21.12.23 18:30 | МХК Липецк - Тверичи | 7 : 3 (5 : 1, 2 : 1, 0 : 1) |
21.12.23 17:30 | Прогресс Глазов - Proton | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 1 |
21.12.23 13:00 | Арктика Мурманск - Полёт Рыбинск | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 1) |
20.12.23 19:00 | МХК Брянск - Ермак | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 3, 0 : 0) |
20.12.23 19:00 | Арктика Мурманск - Полёт Рыбинск | 4 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 2 : 0) |
20.12.23 18:30 | Олимпия - МХК Белгород | 8 : 3 (2 : 0, 4 : 1, 2 : 2) |
20.12.23 18:00 | МХК Бобров - Сокол Новочебоксарск | 4 : 4 (2 : 1, 0 : 2, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
20.12.23 13:00 | Динамо-576 - Металлург Череповец | 4 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 1) |
19.12.23 19:00 | МХК Брянск - Ермак | 3 : 7 (0 : 4, 0 : 1, 3 : 2) |
19.12.23 18:30 | Тамбов - Тверичи | 9 : 1 (2 : 0, 4 : 1, 3 : 0) |
19.12.23 18:00 | МХК Бобров - Сокол Новочебоксарск | 7 : 1 (1 : 0, 5 : 0, 1 : 1) |
19.12.23 13:00 | Динамо-576 - Металлург Череповец | 3 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 1) |
18.12.23 18:30 | Тамбов - Тверичи | 9 : 0 (2 : 0, 5 : 0, 2 : 0) |
17.12.23 17:00 | Hors Podolsk - Granit | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
17.12.23 16:00 | Прогресс Глазов - МХК Белгород | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
16.12.23 17:00 | Hors Podolsk - Granit | 1 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
16.12.23 16:00 | Прогресс Глазов - МХК Белгород | 2 : 4 (0 : 0, 1 : 3, 1 : 1) |
15.12.23 13:00 | Динамо-576 - МХК Динамо СПб 2 | 0 : 6 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 4) |
14.12.23 19:00 | Рязань-ВДВ - Кристалл Бердск | 4 : 3 (3 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
13.12.23 19:30 | Yunison Moscow - Granit | 3 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
13.12.23 19:00 | Дизелист - Олимпия | 2 : 4 (1 : 3, 0 : 0, 1 : 1) |
13.12.23 19:00 | Рязань-ВДВ - Кристалл Бердск | 2 : 4 (1 : 2, 0 : 2, 1 : 0) |
12.12.23 19:30 | Yunison Moscow - Granit | 5 : 1 (0 : 1, 4 : 0, 1 : 0) |
12.12.23 19:00 | Дизелист - Олимпия | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 2) |
11.12.23 19:00 | Тверичи - Кристалл Бердск | 3 : 6 (2 : 2, 1 : 1, 0 : 3) |
10.12.23 17:00 | МХК Бобров - Рязань-ВДВ | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
10.12.23 13:00 | Тамбов - МХК Липецк | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
10.12.23 13:00 | Тверичи - Кристалл Бердск | 0 : 6 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 4) |
09.12.23 17:00 | МХК Бобров - Рязань-ВДВ | 3 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 1) |
09.12.23 13:00 | Тамбов - МХК Липецк | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 0 : 1) |
09.12.23 13:00 | Сокол Новочебоксарск - Олимпия | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 2) |
08.12.23 19:00 | Дизелист - Прогресс Глазов | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 1) |
08.12.23 19:00 | Кристалл Бердск - Тверичи | 5 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 0) |
08.12.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Динамо-576 | 4 : 3 (0 : 1, 2 : 1, 2 : 1) |
08.12.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Олимпия | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 0) бул: 1 : 2 |
07.12.23 19:00 | Дизелист - Прогресс Глазов | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) бул: 1 : 0 |
07.12.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Динамо-576 | 6 : 3 (3 : 0, 2 : 3, 1 : 0) |
06.12.23 18:00 | Proton - МХК Белгород | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
05.12.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Прогресс Глазов | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 3 |
05.12.23 18:00 | Proton - МХК Белгород | 2 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 1 : 0) |
05.12.23 18:00 | МХК Бобров - Тверичи | 6 : 2 (5 : 0, 0 : 2, 1 : 0) |
05.12.23 14:00 | Ермак - Hors Podolsk | 3 : 3 (1 : 2, 0 : 0, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
04.12.23 18:30 | Полёт Рыбинск - МХК Динамо СПб 2 | 6 : 1 (0 : 0, 4 : 1, 2 : 0) |
04.12.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Прогресс Глазов | 2 : 5 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 2) |
04.12.23 18:00 | МХК Бобров - Тверичи | 4 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 2 : 1) |
04.12.23 17:00 | Металлург Череповец - Динамо-576 | 3 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 1) |
04.12.23 14:00 | Ермак - Hors Podolsk | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 0, 2 : 2) ОТ: 0 : 1 |
03.12.23 18:00 | Granit - МХК Брянск | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) бул: 3 : 0 |
03.12.23 15:00 | Факел - Yunison Moscow | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 2) |
03.12.23 13:00 | Металлург Череповец - Динамо-576 | 5 : 5 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 4) ОТ: 1 : 0 |
03.12.23 13:00 | Полёт Рыбинск - МХК Динамо СПб 2 | 6 : 2 (5 : 1, 1 : 0, 0 : 1) |
02.12.23 18:00 | Granit - МХК Брянск | 5 : 3 (0 : 0, 3 : 3, 2 : 0) |
02.12.23 15:00 | Факел - Yunison Moscow | 4 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 3 : 1) |
01.12.23 16:00 | Кристалл Бердск - Тверичи | 5 : 3 (1 : 1, 3 : 1, 1 : 1) |
30.11.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Арктика Мурманск | 8 : 3 (3 : 1, 3 : 1, 2 : 1) |
30.11.23 18:30 | МХК Липецк - Тамбов | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
30.11.23 17:00 | Металлург Череповец - МХК Динамо СПб 2 | 4 : 1 (2 : 0, 2 : 0, 0 : 1) |
29.11.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Арктика Мурманск | 4 : 1 (3 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
29.11.23 18:30 | МХК Липецк - Тамбов | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
29.11.23 17:00 | Металлург Череповец - МХК Динамо СПб 2 | 5 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 4 : 0) |
29.11.23 14:00 | Ермак - МХК Брянск | 6 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 3 : 0) |
28.11.23 17:30 | Прогресс Глазов - Сокол Новочебоксарск | 0 : 5 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 3) |
28.11.23 14:00 | Ермак - МХК Брянск | 8 : 2 (5 : 0, 2 : 2, 1 : 0) |
27.11.23 19:00 | Рязань-ВДВ - МХК Бобров | 8 : 4 (2 : 0, 3 : 2, 3 : 2) |
27.11.23 17:30 | Прогресс Глазов - Сокол Новочебоксарск | 6 : 5 (2 : 2, 2 : 1, 2 : 2) |
26.11.23 18:00 | Granit - Hors Podolsk | 4 : 3 (0 : 1, 2 : 1, 2 : 1) |
26.11.23 17:00 | Рязань-ВДВ - МХК Бобров | 0 : 5 (0 : 0, 0 : 4, 0 : 1) |
26.11.23 13:00 | МХК Белгород - Proton | 2 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 0 : 0) |
26.11.23 13:00 | Металлург Череповец - Арктика Мурманск | 4 : 4 (0 : 0, 2 : 2, 2 : 2) ОТ: 0 : 1 |
25.11.23 18:00 | Granit - Hors Podolsk | 2 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 0) |
25.11.23 14:00 | Олимпия - Сокол Новочебоксарск | 7 : 0 (1 : 0, 3 : 0, 3 : 0) |
25.11.23 13:00 | Металлург Череповец - Арктика Мурманск | 4 : 3 (0 : 0, 2 : 3, 2 : 0) |
25.11.23 13:00 | МХК Белгород - Proton | 3 : 4 (1 : 1, 2 : 3, 0 : 0) |
24.11.23 18:30 | Олимпия - Сокол Новочебоксарск | 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
23.11.23 19:00 | Тверичи - МХК Бобров | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 1) |
23.11.23 17:30 | Прогресс Глазов - Дизелист | 2 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 0) |
22.11.23 19:00 | Тверичи - МХК Бобров | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 2) |
22.11.23 17:30 | Прогресс Глазов - Дизелист | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 3, 0 : 0) |
22.11.23 13:00 | Динамо-576 - Факел | 4 : 7 (1 : 1, 0 : 4, 3 : 2) |
21.11.23 19:00 | Рязань-ВДВ - Тамбов | 6 : 6 (1 : 0, 2 : 1, 3 : 5) бул: 2 : 1 |
21.11.23 13:00 | Динамо-576 - Факел | 6 : 5 (2 : 0, 4 : 2, 0 : 3) |
20.11.23 19:00 | Рязань-ВДВ - Тамбов | 3 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 1) |
20.11.23 18:30 | Олимпия - Дизелист | 5 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 4 : 0) |
19.11.23 14:00 | Олимпия - Дизелист | 4 : 3 (0 : 1, 2 : 2, 2 : 0) |
18.11.23 13:00 | Динамо-576 - Yunison Moscow | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 1, 0 : 1) |
18.11.23 13:00 | МХК Брянск - Полёт Рыбинск | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 2) |
18.11.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Факел | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 0) |
17.11.23 19:00 | МХК Брянск - Полёт Рыбинск | 2 : 5 (0 : 2, 0 : 1, 2 : 2) |
17.11.23 19:00 | Тверичи - Тамбов | 1 : 5 (1 : 4, 0 : 0, 0 : 1) |
17.11.23 16:00 | Кристалл Бердск - Рязань-ВДВ | 4 : 8 (2 : 2, 2 : 4, 0 : 2) |
17.11.23 13:00 | Динамо-576 - Yunison Moscow | 4 : 7 (2 : 3, 1 : 3, 1 : 1) |
17.11.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Факел | 0 : 5 (0 : 2, 0 : 2, 0 : 1) |
16.11.23 19:00 | Тверичи - Тамбов | 4 : 5 (1 : 2, 3 : 1, 0 : 2) |
16.11.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - МХК Бобров | 0 : 5 (0 : 3, 0 : 1, 0 : 1) |
16.11.23 16:00 | Кристалл Бердск - Рязань-ВДВ | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
15.11.23 19:30 | Hors Podolsk - Полёт Рыбинск | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
15.11.23 19:00 | МХК Белгород - Прогресс Глазов | 2 : 3 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 0) |
15.11.23 19:00 | Granit - Ермак | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 3, 0 : 0) |
15.11.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - МХК Бобров | 2 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 1) |
14.11.23 19:30 | Hors Podolsk - Полёт Рыбинск | 3 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
14.11.23 19:00 | МХК Белгород - Прогресс Глазов | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 2 : 1 |
14.11.23 19:00 | Granit - Ермак | 6 : 3 (1 : 3, 3 : 0, 2 : 0) |
14.11.23 19:00 | Арктика Мурманск - Факел | 0 : 4 (0 : 0, 0 : 4, 0 : 0) |
14.11.23 19:00 | МХК Брянск - Металлург Череповец | 5 : 3 (1 : 0, 2 : 3, 2 : 0) |
14.11.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Yunison Moscow | 3 : 8 (0 : 3, 3 : 1, 0 : 4) |
13.11.23 19:00 | Тверичи - МХК Липецк | 1 : 6 (0 : 2, 1 : 2, 0 : 2) |
13.11.23 19:00 | МХК Брянск - Металлург Череповец | 4 : 6 (2 : 5, 1 : 1, 1 : 0) |
13.11.23 19:00 | Арктика Мурманск - Факел | 6 : 7 (1 : 2, 1 : 1, 4 : 4) |
13.11.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Yunison Moscow | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
12.11.23 17:00 | Proton - Прогресс Глазов | 2 : 5 (0 : 3, 1 : 1, 1 : 1) |
12.11.23 13:00 | Тверичи - МХК Липецк | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
12.11.23 13:00 | Дизелист - МХК Бобров | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
12.11.23 13:00 | МХК Белгород - Олимпия | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 0) |
11.11.23 17:00 | Proton - Прогресс Глазов | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 1) |
11.11.23 13:00 | Сокол Новочебоксарск - Кристалл Бердск | 3 : 7 (0 : 2, 1 : 2, 2 : 3) |
11.11.23 13:00 | МХК Белгород - Олимпия | 2 : 5 (0 : 1, 2 : 2, 0 : 2) |
11.11.23 13:00 | Дизелист - МХК Бобров | 4 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 2 : 1) |
10.11.23 19:30 | Hors Podolsk - Металлург Череповец | 3 : 8 (1 : 3, 1 : 1, 1 : 4) |
10.11.23 19:00 | Арктика Мурманск - Yunison Moscow | 1 : 6 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 3) |
10.11.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Кристалл Бердск | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) бул: 2 : 0 |
09.11.23 19:30 | Hors Podolsk - Металлург Череповец | 5 : 2 (1 : 1, 3 : 1, 1 : 0) |
09.11.23 19:00 | Арктика Мурманск - Yunison Moscow | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
09.11.23 19:00 | Рязань-ВДВ - МХК Липецк | 5 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 3 : 2) |
08.11.23 19:00 | Рязань-ВДВ - МХК Липецк | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
08.11.23 18:00 | Proton - Олимпия | 4 : 1 (3 : 1, 1 : 0, 0 : 0) |
07.11.23 18:00 | Proton - Олимпия | 3 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 2 : 0) |
05.11.23 17:00 | МХК Бобров - МХК Белгород | 2 : 5 (1 : 1, 1 : 4, 0 : 0) |
05.11.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Динамо-576 | 6 : 6 (2 : 2, 2 : 4, 2 : 0) бул: 4 : 3 |
04.11.23 17:00 | МХК Бобров - МХК Белгород | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
04.11.23 15:00 | Факел - МХК Брянск | 6 : 0 (2 : 0, 3 : 0, 1 : 0) |
03.11.23 18:30 | Тамбов - Сокол Новочебоксарск | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
03.11.23 17:00 | Факел - МХК Брянск | 6 : 4 (3 : 0, 2 : 3, 1 : 1) |
02.11.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Ермак | 2 : 5 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 2) |
02.11.23 18:30 | Тамбов - Сокол Новочебоксарск | 4 : 0 (3 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
01.11.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Ермак | 4 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
01.11.23 16:00 | Кристалл Бердск - МХК Белгород | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
31.10.23 19:30 | Yunison Moscow - МХК Брянск | 7 : 3 (1 : 0, 4 : 3, 2 : 0) |
31.10.23 18:30 | МХК Липецк - Сокол Новочебоксарск | 6 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 3 : 0) |
31.10.23 17:00 | Факел - Hors Podolsk | 5 : 4 (1 : 1, 3 : 1, 1 : 2) |
31.10.23 12:00 | Кристалл Бердск - МХК Белгород | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 2, 0 : 0) |
30.10.23 19:30 | Yunison Moscow - МХК Брянск | 5 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 3 : 1) |
30.10.23 18:30 | Тамбов - Дизелист | 7 : 1 (2 : 1, 2 : 0, 3 : 0) |
30.10.23 18:30 | МХК Липецк - Сокол Новочебоксарск | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 1) бул: 0 : 2 |
30.10.23 17:00 | Факел - Hors Podolsk | 4 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 1 : 1) |
30.10.23 13:00 | Динамо-576 - Арктика Мурманск | 5 : 2 (2 : 1, 2 : 1, 1 : 0) |
29.10.23 17:00 | МХК Бобров - Proton | 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
29.10.23 16:00 | Прогресс Глазов - Олимпия | 1 : 4 (0 : 2, 1 : 2, 0 : 0) |
29.10.23 13:00 | Тверичи - Рязань-ВДВ | 2 : 13 (0 : 4, 1 : 5, 1 : 4) |
29.10.23 13:00 | Динамо-576 - Арктика Мурманск | 6 : 3 (4 : 0, 1 : 2, 1 : 1) |
29.10.23 13:00 | Металлург Череповец - Ермак | 4 : 2 (0 : 0, 3 : 1, 1 : 1) |
29.10.23 13:00 | Тамбов - Дизелист | 5 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
28.10.23 17:00 | МХК Бобров - Proton | 4 : 4 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 2) ОТ: 1 : 0 |
28.10.23 16:00 | Прогресс Глазов - Олимпия | 3 : 5 (0 : 3, 2 : 1, 1 : 1) |
28.10.23 13:00 | Металлург Череповец - Ермак | 3 : 6 (0 : 2, 1 : 1, 2 : 3) |
28.10.23 13:00 | Тверичи - Рязань-ВДВ | 1 : 6 (1 : 1, 0 : 4, 0 : 1) |
27.10.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Granit | 4 : 4 (1 : 0, 3 : 3, 0 : 1) бул: 1 : 0 |
27.10.23 18:30 | МХК Липецк - Дизелист | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 1 : 2 |
26.10.23 18:30 | Полёт Рыбинск - Granit | 4 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 4 : 0) |
26.10.23 18:30 | МХК Липецк - Дизелист | 2 : 2 (2 : 2, 0 : 0, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
26.10.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Арктика Мурманск | 2 : 4 (1 : 2, 1 : 2, 0 : 0) |
25.10.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Арктика Мурманск | 1 : 5 (0 : 3, 0 : 0, 1 : 2) |
24.10.23 16:00 | Кристалл Бердск - Proton | 3 : 7 (1 : 1, 1 : 3, 1 : 3) |
24.10.23 14:00 | Yunison Moscow - Hors Podolsk | 5 : 2 (0 : 0, 2 : 2, 3 : 0) |
23.10.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Тверичи | 5 : 3 (2 : 0, 3 : 2, 0 : 1) |
23.10.23 17:00 | Металлург Череповец - Granit | 1 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
23.10.23 16:00 | Кристалл Бердск - Proton | 4 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
23.10.23 14:00 | Yunison Moscow - Hors Podolsk | 3 : 1 (3 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
22.10.23 16:00 | Прогресс Глазов - МХК Бобров | 1 : 6 (0 : 2, 0 : 1, 1 : 3) |
22.10.23 13:00 | Сокол Новочебоксарск - Тверичи | 2 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 1) |
22.10.23 13:00 | Металлург Череповец - Granit | 3 : 5 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 5) |
21.10.23 16:00 | Прогресс Глазов - МХК Бобров | 6 : 4 (2 : 2, 3 : 1, 1 : 1) |
21.10.23 13:00 | МХК Белгород - Тамбов | 4 : 6 (2 : 1, 1 : 2, 1 : 3) |
20.10.23 19:00 | Дизелист - Тверичи | 4 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
20.10.23 19:00 | МХК Белгород - Тамбов | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 1) |
19.10.23 19:00 | МХК Брянск - Динамо-576 | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) бул: 2 : 1 |
19.10.23 19:00 | Дизелист - Тверичи | 4 : 3 (1 : 1, 2 : 2, 1 : 0) |
19.10.23 14:00 | Ермак - Факел | 4 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 3 : 0) |
18.10.23 19:00 | МХК Брянск - Динамо-576 | 3 : 8 (1 : 2, 1 : 4, 1 : 2) |
18.10.23 18:30 | Олимпия - МХК Бобров | 5 : 2 (1 : 2, 2 : 0, 2 : 0) |
18.10.23 17:30 | Сокол Новочебоксарск - Рязань-ВДВ | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
18.10.23 14:00 | Ермак - Факел | 2 : 7 (1 : 2, 1 : 3, 0 : 2) |
17.10.23 19:00 | МХК Белгород - МХК Липецк | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
17.10.23 18:30 | Сокол Новочебоксарск - Рязань-ВДВ | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 1) |
17.10.23 18:30 | Олимпия - МХК Бобров | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
17.10.23 18:00 | Proton - Тамбов | 0 : 6 (0 : 2, 0 : 2, 0 : 2) |
17.10.23 17:30 | Прогресс Глазов - Кристалл Бердск | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
16.10.23 19:00 | МХК Белгород - МХК Липецк | 1 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
16.10.23 18:00 | Proton - Тамбов | 3 : 8 (0 : 6, 3 : 1, 0 : 1) |
16.10.23 17:30 | Прогресс Глазов - Кристалл Бердск | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
15.10.23 17:00 | Granit - Факел | 1 : 5 (1 : 1, 0 : 3, 0 : 1) |
15.10.23 17:00 | Hors Podolsk - Динамо-576 | 6 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 4 : 0) |
15.10.23 13:00 | МХК Брянск - МХК Динамо СПб 2 | 3 : 5 (3 : 1, 0 : 1, 0 : 3) |
15.10.23 12:00 | Ермак - Yunison Moscow | 1 : 5 (1 : 2, 0 : 1, 0 : 2) |
14.10.23 17:00 | Hors Podolsk - Динамо-576 | 2 : 4 (0 : 2, 1 : 2, 1 : 0) |
14.10.23 17:00 | Granit - Факел | 4 : 4 (3 : 1, 0 : 2, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
14.10.23 14:00 | Олимпия - Кристалл Бердск | 5 : 5 (1 : 1, 0 : 2, 4 : 2) ОТ: 1 : 0 |
14.10.23 13:00 | МХК Брянск - МХК Динамо СПб 2 | 3 : 2 (1 : 2, 2 : 0, 0 : 0) |
14.10.23 12:00 | Ермак - Yunison Moscow | 3 : 3 (0 : 1, 3 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
14.10.23 12:00 | Дизелист - Рязань-ВДВ | 2 : 3 (2 : 0, 0 : 3, 0 : 0) |
13.10.23 19:00 | Дизелист - Рязань-ВДВ | 4 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
13.10.23 18:30 | Олимпия - Кристалл Бердск | 6 : 1 (2 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
13.10.23 18:00 | Proton - МХК Липецк | 1 : 4 (1 : 4, 0 : 0, 0 : 0) |
12.10.23 18:00 | Proton - МХК Липецк | 3 : 3 (0 : 0, 1 : 3, 2 : 0) бул: 1 : 0 |
11.10.23 19:30 | Hors Podolsk - МХК Динамо СПб 2 | 6 : 1 (2 : 1, 4 : 0, 0 : 0) |
10.10.23 19:30 | Hors Podolsk - МХК Динамо СПб 2 | 2 : 5 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 4) |
10.10.23 19:00 | МХК Брянск - Арктика Мурманск | 3 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
09.10.23 19:00 | Тверичи - МХК Белгород | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
09.10.23 19:00 | МХК Брянск - Арктика Мурманск | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 0, 2 : 2) бул: 1 : 0 |
08.10.23 17:00 | Granit - Yunison Moscow | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
08.10.23 13:00 | Полёт Рыбинск - Металлург Череповец | 4 : 3 (2 : 1, 2 : 0, 0 : 2) |
08.10.23 13:00 | Тверичи - МХК Белгород | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
08.10.23 13:00 | Тамбов - Прогресс Глазов | 9 : 3 (1 : 1, 4 : 0, 4 : 2) |
07.10.23 17:00 | Granit - Yunison Moscow | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
07.10.23 13:00 | Тамбов - Прогресс Глазов | 7 : 5 (2 : 3, 2 : 1, 3 : 1) |
07.10.23 13:00 | Полёт Рыбинск - Металлург Череповец | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
06.10.23 19:30 | Hors Podolsk - Арктика Мурманск | 7 : 2 (1 : 0, 4 : 0, 2 : 2) |
05.10.23 19:30 | Hors Podolsk - Арктика Мурманск | 2 : 4 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 3) |
05.10.23 19:00 | Дизелист - Сокол Новочебоксарск | 6 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 3 : 0) |
05.10.23 19:00 | Тверичи - Proton | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 2, 1 : 0) |
05.10.23 18:30 | МХК Липецк - Прогресс Глазов | 4 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 1) |
05.10.23 13:00 | Рязань-ВДВ - МХК Белгород | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
04.10.23 19:00 | Дизелист - Сокол Новочебоксарск | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
04.10.23 19:00 | Тверичи - Proton | 1 : 6 (0 : 3, 1 : 1, 0 : 2) |
04.10.23 19:00 | Рязань-ВДВ - МХК Белгород | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
04.10.23 18:30 | Тамбов - Олимпия | 2 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 0) |
04.10.23 18:30 | МХК Липецк - Прогресс Глазов | 5 : 4 (1 : 1, 4 : 1, 0 : 2) |
04.10.23 13:00 | Динамо-576 - МХК Динамо СПб 2 | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
03.10.23 18:30 | Тамбов - Олимпия | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
03.10.23 16:00 | Кристалл Бердск - МХК Бобров | 5 : 7 (1 : 3, 1 : 3, 3 : 1) |
02.10.23 16:00 | Кристалл Бердск - МХК Бобров | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
01.10.23 17:00 | Рязань-ВДВ - Proton | 1 : 4 (0 : 2, 0 : 0, 1 : 2) |
30.09.23 17:00 | Рязань-ВДВ - Proton | 2 : 4 (0 : 0, 2 : 2, 0 : 2) |
30.09.23 13:00 | Динамо-576 - Ермак | 3 : 7 (0 : 2, 3 : 1, 0 : 4) |
30.09.23 13:00 | МХК Липецк - Олимпия | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
29.09.23 18:30 | МХК Липецк - Олимпия | 3 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 1) |
29.09.23 13:00 | Динамо-576 - Ермак | 3 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
28.09.23 19:30 | Yunison Moscow - Полёт Рыбинск | 8 : 3 (1 : 0, 2 : 1, 5 : 2) |
27.09.23 19:30 | Yunison Moscow - Полёт Рыбинск | 8 : 1 (2 : 0, 3 : 1, 3 : 0) |
27.09.23 19:00 | МХК Белгород - Сокол Новочебоксарск | 2 : 4 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
27.09.23 18:00 | МХК Бобров - Тамбов | 4 : 4 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 3) бул: 2 : 0 |
26.09.23 19:00 | МХК Белгород - Сокол Новочебоксарск | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
26.09.23 18:00 | МХК Бобров - Тамбов | 3 : 5 (1 : 2, 0 : 2, 2 : 1) |
26.09.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Ермак | 4 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
25.09.23 17:30 | Прогресс Глазов - Тверичи | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) бул: 2 : 0 |
25.09.23 17:00 | Факел - Полёт Рыбинск | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
25.09.23 13:00 | Динамо-576 - Granit | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 1) бул: 2 : 1 |
25.09.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Ермак | 4 : 4 (3 : 1, 1 : 1, 0 : 2) бул: 0 : 2 |
24.09.23 17:00 | Proton - Сокол Новочебоксарск | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 3) |
24.09.23 16:00 | Прогресс Глазов - Тверичи | 8 : 4 (5 : 0, 2 : 0, 1 : 4) |
24.09.23 15:00 | Факел - Полёт Рыбинск | 2 : 5 (1 : 1, 0 : 3, 1 : 1) |
24.09.23 13:00 | Динамо-576 - Granit | 2 : 7 (0 : 2, 2 : 4, 0 : 1) |
23.09.23 17:00 | МХК Бобров - МХК Липецк | 4 : 4 (1 : 1, 2 : 1, 1 : 2) ОТ: 0 : 1 |
23.09.23 17:00 | Proton - Сокол Новочебоксарск | 3 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 1) |
23.09.23 12:00 | Кристалл Бердск - Тамбов | 4 : 3 (1 : 0, 2 : 2, 1 : 1) |
22.09.23 19:00 | Арктика Мурманск - Ермак | 6 : 2 (3 : 0, 2 : 1, 1 : 1) |
22.09.23 19:00 | МХК Белгород - Дизелист | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 2) |
22.09.23 18:30 | Олимпия - Тверичи | 7 : 0 (4 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
22.09.23 18:00 | МХК Бобров - МХК Липецк | 2 : 4 (1 : 2, 1 : 2, 0 : 0) |
22.09.23 12:00 | Кристалл Бердск - Тамбов | 0 : 8 (0 : 2, 0 : 3, 0 : 3) |
21.09.23 19:00 | МХК Белгород - Дизелист | 5 : 1 (1 : 0, 3 : 0, 1 : 1) |
21.09.23 19:00 | Арктика Мурманск - Ермак | 4 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 1) |
21.09.23 18:30 | Олимпия - Тверичи | 6 : 0 (3 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
21.09.23 17:30 | Прогресс Глазов - Рязань-ВДВ | 5 : 5 (2 : 3, 2 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
21.09.23 17:00 | Факел - Металлург Череповец | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
21.09.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Granit | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
20.09.23 17:30 | Прогресс Глазов - Рязань-ВДВ | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
20.09.23 17:00 | Факел - Металлург Череповец | 6 : 1 (1 : 1, 3 : 0, 2 : 0) |
20.09.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Granit | 2 : 6 (2 : 2, 0 : 2, 0 : 2) |
19.09.23 19:30 | Hors Podolsk - МХК Брянск | 4 : 5 (0 : 2, 3 : 1, 1 : 2) |
19.09.23 18:00 | Proton - Дизелист | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
18.09.23 19:30 | Hors Podolsk - МХК Брянск | 2 : 3 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
18.09.23 18:00 | Proton - Дизелист | 3 : 3 (1 : 2, 0 : 0, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
18.09.23 16:00 | Кристалл Бердск - МХК Липецк | 5 : 3 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 3) |
17.09.23 19:30 | Yunison Moscow - Металлург Череповец | 5 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 0) |
17.09.23 14:00 | Олимпия - Рязань-ВДВ | 5 : 5 (1 : 2, 2 : 1, 2 : 2) бул: 2 : 1 |
17.09.23 13:00 | Арктика Мурманск - Granit | 3 : 4 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 1) |
17.09.23 12:00 | Кристалл Бердск - МХК Липецк | 2 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 1) |
16.09.23 17:00 | Yunison Moscow - Металлург Череповец | 7 : 1 (4 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
16.09.23 14:00 | Олимпия - Рязань-ВДВ | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
16.09.23 13:00 | Арктика Мурманск - Granit | 3 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 0) |
16.09.23 12:00 | МХК Динамо СПб 2 - Динамо-576 | 2 : 5 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 2) |