16.04.24 17:00 | Арлан - Номад | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
13.04.24 15:00 | Сарыарка - Актобе | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 2) |
12.04.24 17:00 | Номад - Арлан | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 1) |
11.04.24 17:00 | Номад - Арлан | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
10.04.24 17:00 | Сарыарка - Актобе | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
09.04.24 17:00 | Сарыарка - Актобе | 6 : 3 (1 : 1, 4 : 0, 1 : 2) |
07.04.24 15:00 | Арлан - Номад | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
06.04.24 15:00 | Актобе - Сарыарка | 2 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
06.04.24 15:00 | Арлан - Номад | 3 : 3 (1 : 2, 1 : 1, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
05.04.24 17:00 | Актобе - Сарыарка | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 0) |
25.03.24 15:00 | Номад - Актобе | 6 : 1 (1 : 1, 3 : 0, 2 : 0) |
21.03.24 15:00 | Актобе - Номад | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
20.03.24 17:00 | Актобе - Номад | 3 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
20.03.24 17:00 | Сарыарка - Арлан | 2 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 1 : 1) |
19.03.24 17:00 | Сарыарка - Арлан | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
16.03.24 15:00 | Номад - Актобе | 2 : 4 (0 : 3, 1 : 1, 1 : 0) |
15.03.24 17:00 | Арлан - Сарыарка | 6 : 2 (2 : 0, 0 : 0, 4 : 2) |
15.03.24 17:00 | Номад - Актобе | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
14.03.24 17:00 | Арлан - Сарыарка | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
05.03.24 17:00 | Сарыарка - Хумо | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
01.03.24 16:00 | Хумо - Сарыарка | 1 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
01.03.24 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 4 : 3 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 1) |
27.02.24 17:00 | Актобе - Торпедо УК | 5 : 1 (2 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
27.02.24 16:00 | Горняк Рудный - Номад | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 0) |
26.02.24 17:00 | Актобе - Торпедо УК | 6 : 2 (3 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
26.02.24 17:00 | Бейбарыс - Арлан | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
26.02.24 16:00 | Горняк Рудный - Номад | 1 : 9 (0 : 2, 0 : 4, 1 : 3) |
26.02.24 16:00 | Сарыарка - Хумо | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
25.02.24 15:00 | Бейбарыс - Арлан | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 2, 0 : 0) |
25.02.24 14:00 | Сарыарка - Хумо | 1 : 5 (0 : 1, 0 : 3, 1 : 1) |
22.02.24 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 3 : 3 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
22.02.24 11:00 | Номад - Горняк Рудный | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
21.02.24 17:30 | Хумо - Сарыарка | 2 : 5 (1 : 3, 1 : 0, 0 : 2) |
21.02.24 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 8 : 0 (0 : 0, 3 : 0, 5 : 0) |
21.02.24 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
21.02.24 11:00 | Номад - Горняк Рудный | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
20.02.24 17:30 | Хумо - Сарыарка | 5 : 5 (1 : 2, 1 : 2, 3 : 1) ОТ: 0 : 1 |
20.02.24 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 2 : 4 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 2) |
16.02.24 17:00 | Бейбарыс - Хумо | 0 : 5 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
16.02.24 16:00 | Горняк Рудный - Кулагер | 8 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 5 : 1) |
15.02.24 17:00 | Актобе - Арлан | 5 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
13.02.24 17:00 | Актобе - Номад | 2 : 7 (0 : 2, 1 : 4, 1 : 1) |
13.02.24 16:30 | Алматы - Иртыш | 3 : 5 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 2) |
13.02.24 15:00 | Бейбарыс - Кулагер | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 3, 0 : 0) |
11.02.24 14:00 | Арлан - Торпедо УК | 4 : 4 (1 : 1, 1 : 3, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
09.02.24 17:30 | Хумо - Актобе | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
09.02.24 14:00 | Кулагер - Алматы | 5 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
08.02.24 17:00 | Бейбарыс - Горняк Рудный | 1 : 2 (1 : 2, 0 : 0, 0 : 0) |
07.02.24 17:30 | Хумо - Номад | 5 : 1 (0 : 1, 5 : 0, 0 : 0) |
07.02.24 16:00 | Иртыш - Арлан | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
07.02.24 15:30 | Торпедо УК - Сарыарка | 6 : 1 (3 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
05.02.24 17:00 | Актобе - Горняк Рудный | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
04.02.24 14:00 | Иртыш - Сарыарка | 2 : 4 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 2) |
03.02.24 14:00 | Алматы - Бейбарыс | 2 : 9 (0 : 6, 2 : 1, 0 : 2) |
03.02.24 10:00 | Номад - Торпедо УК | 3 : 5 (1 : 3, 1 : 1, 1 : 1) |
02.02.24 16:00 | Арлан - Хумо | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) бул: 1 : 2 |
01.02.24 10:00 | Номад - Бейбарыс | 7 : 2 (4 : 0, 1 : 0, 2 : 2) |
31.01.24 16:30 | Алматы - Торпедо УК | 1 : 9 (0 : 1, 1 : 5, 0 : 3) |
30.01.24 16:00 | Горняк Рудный - Хумо | 4 : 4 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 2) ОТ: 1 : 0 |
30.01.24 16:00 | Кулагер - Актобе | 2 : 4 (0 : 3, 0 : 0, 2 : 1) |
29.01.24 16:00 | Иртыш - Номад | 1 : 7 (0 : 1, 0 : 5, 1 : 1) |
29.01.24 16:00 | Сарыарка - Арлан | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
26.01.24 17:30 | Хумо - Кулагер | 3 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
26.01.24 16:00 | Сарыарка - Номад | 4 : 4 (2 : 1, 2 : 2, 0 : 1) бул: 0 : 2 |
26.01.24 15:30 | Торпедо УК - Иртыш | 8 : 1 (1 : 0, 4 : 1, 3 : 0) |
25.01.24 17:00 | Актобе - Алматы | 5 : 1 (3 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
25.01.24 16:00 | Арлан - Горняк Рудный | 5 : 0 (3 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
23.01.24 17:30 | Хумо - Сарыарка | 2 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
22.01.24 17:00 | Бейбарыс - Торпедо УК | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
22.01.24 16:00 | Кулагер - Номад | 3 : 9 (1 : 2, 0 : 2, 2 : 5) |
22.01.24 16:00 | Горняк Рудный - Иртыш | 4 : 5 (2 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
22.01.24 16:00 | Арлан - Алматы | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
20.01.24 14:00 | Кулагер - Сарыарка | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
19.01.24 16:00 | Горняк Рудный - Торпедо УК | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 1) бул: 2 : 3 |
19.01.24 15:00 | Бейбарыс - Иртыш | 10 : 2 (2 : 1, 4 : 0, 4 : 1) |
19.01.24 10:00 | Номад - Арлан | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
18.01.24 16:30 | Алматы - Хумо | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
17.01.24 16:00 | Сарыарка - Актобе | 5 : 1 (0 : 1, 3 : 0, 2 : 0) |
15.01.24 16:00 | Кулагер - Арлан | 1 : 8 (0 : 3, 1 : 1, 0 : 4) |
15.01.24 16:00 | Иртыш - Актобе | 3 : 3 (0 : 2, 3 : 0, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
15.01.24 15:30 | Торпедо УК - Хумо | 3 : 4 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 1) |
13.01.24 14:00 | Сарыарка - Бейбарыс | 2 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 0) |
12.01.24 16:30 | Алматы - Горняк Рудный | 2 : 8 (2 : 2, 0 : 3, 0 : 3) |
12.01.24 16:00 | Иртыш - Кулагер | 1 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
12.01.24 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 5 : 3 (1 : 2, 1 : 1, 3 : 0) |
10.01.24 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
09.01.24 15:30 | Торпедо УК - Кулагер | 5 : 3 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
09.01.24 14:00 | Сарыарка - Алматы | 4 : 4 (1 : 1, 1 : 3, 2 : 0) бул: 1 : 2 |
09.01.24 11:00 | Номад - Горняк Рудный | 7 : 3 (3 : 1, 3 : 1, 1 : 1) |
08.01.24 17:30 | Хумо - Иртыш | 10 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 6 : 0) |
07.01.24 15:00 | Актобе - Бейбарыс | 5 : 2 (2 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
07.01.24 14:00 | Номад - Алматы | 9 : 2 (2 : 1, 4 : 0, 3 : 1) |
06.01.24 14:00 | Горняк Рудный - Сарыарка | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
27.12.23 17:00 | Актобе - Бейбарыс | 2 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 1) бул: 1 : 2 |
27.12.23 15:30 | Горняк Рудный - Иртыш | 9 : 1 (1 : 0, 5 : 1, 3 : 0) |
27.12.23 10:00 | Номад - Арлан | 2 : 5 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 3) |
26.12.23 17:00 | Актобе - Бейбарыс | 5 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 3 : 2) |
26.12.23 16:30 | Алматы - Сарыарка | 1 : 6 (0 : 3, 0 : 1, 1 : 2) |
26.12.23 16:00 | Горняк Рудный - Иртыш | 4 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
26.12.23 14:00 | Номад - Арлан | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
25.12.23 16:30 | Алматы - Сарыарка | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
25.12.23 16:00 | Кулагер - Торпедо УК | 6 : 2 (3 : 1, 2 : 1, 1 : 0) |
24.12.23 14:00 | Кулагер - Торпедо УК | 0 : 4 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
23.12.23 15:00 | Бейбарыс - Номад | 2 : 4 (1 : 3, 1 : 0, 0 : 1) |
23.12.23 14:00 | Арлан - Иртыш | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
22.12.23 17:00 | Бейбарыс - Номад | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 0) |
22.12.23 16:00 | Сарыарка - Хумо | 3 : 2 (3 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
22.12.23 16:00 | Арлан - Иртыш | 9 : 0 (3 : 0, 3 : 0, 3 : 0) |
21.12.23 16:00 | Горняк Рудный - Торпедо УК | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 2, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
21.12.23 16:00 | Сарыарка - Хумо | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
20.12.23 16:00 | Горняк Рудный - Торпедо УК | 2 : 2 (0 : 2, 0 : 0, 2 : 0) бул: 0 : 3 |
17.12.23 15:00 | Актобе - Торпедо УК | 3 : 2 (0 : 2, 3 : 0, 0 : 0) |
17.12.23 15:00 | Бейбарыс - Алматы | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
17.12.23 14:00 | Сарыарка - Арлан | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 2) |
17.12.23 14:00 | Горняк Рудный - Кулагер | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
16.12.23 15:00 | Актобе - Торпедо УК | 5 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
16.12.23 15:00 | Бейбарыс - Алматы | 6 : 3 (2 : 0, 2 : 0, 2 : 3) |
16.12.23 14:00 | Иртыш - Хумо | 1 : 9 (0 : 1, 0 : 3, 1 : 5) |
16.12.23 14:00 | Сарыарка - Арлан | 4 : 6 (0 : 2, 1 : 2, 3 : 2) |
16.12.23 14:00 | Горняк Рудный - Кулагер | 3 : 5 (2 : 1, 1 : 3, 0 : 1) |
15.12.23 16:00 | Иртыш - Хумо | 1 : 4 (0 : 3, 1 : 1, 0 : 0) |
13.12.23 17:00 | Актобе - Алматы | 5 : 4 (1 : 0, 3 : 1, 1 : 3) |
12.12.23 17:00 | Актобе - Алматы | 4 : 3 (2 : 0, 1 : 2, 1 : 1) |
12.12.23 16:00 | Горняк Рудный - Арлан | 0 : 6 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 4) |
12.12.23 16:00 | Сарыарка - Кулагер | 2 : 4 (0 : 3, 0 : 1, 2 : 0) |
12.12.23 15:30 | Торпедо УК - Хумо | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 0) бул: 0 : 3 |
12.12.23 10:00 | Номад - Иртыш | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 0) бул: 1 : 0 |
11.12.23 16:00 | Горняк Рудный - Арлан | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 2) |
11.12.23 16:00 | Сарыарка - Кулагер | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
11.12.23 15:30 | Торпедо УК - Хумо | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
11.12.23 10:00 | Номад - Иртыш | 7 : 4 (2 : 2, 5 : 0, 0 : 2) |
08.12.23 16:00 | Номад - Кулагер | 1 : 2 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 0) |
07.12.23 16:00 | Номад - Кулагер | 4 : 3 (3 : 1, 0 : 2, 1 : 0) |
05.12.23 15:30 | Торпедо УК - Сарыарка | 2 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 0 : 1) |
04.12.23 17:30 | Хумо - Горняк Рудный | 2 : 4 (1 : 0, 0 : 4, 1 : 0) |
04.12.23 16:30 | Алматы - Номад | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 3) |
04.12.23 16:00 | Кулагер - Бейбарыс | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
04.12.23 16:00 | Арлан - Актобе | 4 : 1 (4 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
04.12.23 15:30 | Торпедо УК - Сарыарка | 5 : 0 (1 : 0, 3 : 0, 1 : 0) |
03.12.23 15:00 | Хумо - Горняк Рудный | 5 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 1) |
03.12.23 14:00 | Алматы - Номад | 4 : 4 (2 : 1, 2 : 2, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
03.12.23 14:00 | Кулагер - Бейбарыс | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
03.12.23 14:00 | Арлан - Актобе | 2 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 0) |
01.12.23 16:00 | Иртыш - Сарыарка | 6 : 5 (1 : 1, 4 : 1, 1 : 3) |
30.11.23 17:30 | Хумо - Номад | 3 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 2 : 0) |
30.11.23 16:00 | Иртыш - Сарыарка | 1 : 4 (0 : 2, 0 : 1, 1 : 1) |
30.11.23 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 4 : 2 (1 : 0, 1 : 2, 2 : 0) |
30.11.23 16:00 | Кулагер - Актобе | 1 : 8 (0 : 1, 0 : 5, 1 : 2) |
30.11.23 15:00 | Алматы - Горняк Рудный | 5 : 5 (1 : 1, 3 : 4, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
29.11.23 17:30 | Хумо - Номад | 5 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 2 : 0) |
29.11.23 16:30 | Алматы - Горняк Рудный | 3 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
29.11.23 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 7 : 3 (2 : 0, 1 : 3, 4 : 0) |
29.11.23 16:00 | Кулагер - Актобе | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 2) бул: 3 : 4 |
26.11.23 14:00 | Сарыарка - Горняк Рудный | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
25.11.23 14:00 | Номад - Торпедо УК | 4 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 3 : 1) |
25.11.23 14:00 | Сарыарка - Горняк Рудный | 3 : 4 (2 : 2, 1 : 2, 0 : 0) |
24.11.23 16:00 | Номад - Торпедо УК | 3 : 2 (2 : 1, 0 : 1, 1 : 0) |
23.11.23 17:30 | Хумо - Кулагер | 3 : 2 (0 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
23.11.23 16:30 | Алматы - Арлан | 1 : 7 (0 : 3, 1 : 1, 0 : 3) |
22.11.23 17:30 | Хумо - Кулагер | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
22.11.23 16:30 | Алматы - Арлан | 3 : 4 (2 : 2, 0 : 2, 1 : 0) |
21.11.23 17:00 | Бейбарыс - Торпедо УК | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
21.11.23 17:00 | Актобе - Иртыш | 6 : 3 (3 : 1, 2 : 2, 1 : 0) |
20.11.23 17:00 | Бейбарыс - Торпедо УК | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
20.11.23 17:00 | Актобе - Иртыш | 7 : 4 (1 : 3, 4 : 0, 2 : 1) |
19.11.23 15:00 | Хумо - Арлан | 0 : 5 (0 : 4, 0 : 1, 0 : 0) |
19.11.23 14:00 | Алматы - Кулагер | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 2) |
18.11.23 15:00 | Хумо - Арлан | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) бул: 3 : 2 |
18.11.23 14:00 | Алматы - Кулагер | 3 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 1) |
17.11.23 17:00 | Бейбарыс - Иртыш | 4 : 2 (0 : 0, 2 : 1, 2 : 1) |
17.11.23 16:00 | Горняк Рудный - Актобе | 2 : 4 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 2) |
16.11.23 17:00 | Бейбарыс - Иртыш | 7 : 5 (1 : 2, 2 : 2, 4 : 1) |
16.11.23 16:00 | Горняк Рудный - Актобе | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 2) |
14.11.23 16:00 | Кулагер - Сарыарка | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
13.11.23 17:00 | Бейбарыс - Хумо | 0 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 0) |
13.11.23 17:00 | Актобе - Горняк Рудный | 6 : 6 (2 : 2, 3 : 4, 1 : 0) бул: 2 : 1 |
13.11.23 16:00 | Кулагер - Сарыарка | 5 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 2 : 0) |
12.11.23 15:00 | Бейбарыс - Хумо | 5 : 3 (2 : 2, 1 : 1, 2 : 0) |
12.11.23 15:00 | Актобе - Горняк Рудный | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 3, 0 : 1) |
11.11.23 14:00 | Торпедо УК - Номад | 2 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 2 : 1) бул: 0 : 3 |
11.11.23 14:00 | Иртыш - Алматы | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
10.11.23 16:00 | Арлан - Сарыарка | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) бул: 3 : 2 |
10.11.23 16:00 | Иртыш - Алматы | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 2) |
10.11.23 15:30 | Торпедо УК - Номад | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 3) |
09.11.23 17:00 | Бейбарыс - Горняк Рудный | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
09.11.23 16:00 | Арлан - Сарыарка | 4 : 0 (0 : 0, 3 : 0, 1 : 0) |
08.11.23 17:00 | Актобе - Хумо | 3 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 0 : 0) |
08.11.23 17:00 | Бейбарыс - Горняк Рудный | 6 : 3 (2 : 0, 2 : 2, 2 : 1) |
07.11.23 17:00 | Актобе - Хумо | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
07.11.23 16:00 | Иртыш - Номад | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
07.11.23 15:30 | Торпедо УК - Алматы | 5 : 1 (3 : 0, 2 : 1, 0 : 0) |
06.11.23 16:00 | Иртыш - Номад | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
06.11.23 16:00 | Кулагер - Арлан | 2 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 0) |
06.11.23 15:30 | Торпедо УК - Алматы | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 1) бул: 1 : 2 |
05.11.23 14:00 | Кулагер - Арлан | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
04.11.23 14:00 | Горняк Рудный - Хумо | 7 : 2 (2 : 0, 2 : 2, 3 : 0) |
03.11.23 16:00 | Горняк Рудный - Хумо | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
02.11.23 16:30 | Алматы - Бейбарыс | 5 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 1) |
02.11.23 16:00 | Сарыарка - Торпедо УК | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
02.11.23 16:00 | Арлан - Номад | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 3) |
02.11.23 16:00 | Кулагер - Иртыш | 2 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 0) |
01.11.23 16:30 | Алматы - Бейбарыс | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
01.11.23 16:00 | Сарыарка - Торпедо УК | 3 : 6 (1 : 1, 2 : 4, 0 : 1) |
01.11.23 16:00 | Арлан - Номад | 5 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
01.11.23 16:00 | Кулагер - Иртыш | 5 : 1 (3 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
29.10.23 15:00 | Хумо - Бейбарыс | 6 : 1 (0 : 1, 5 : 0, 1 : 0) |
29.10.23 14:00 | Арлан - Торпедо УК | 4 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
29.10.23 14:00 | Кулагер - Номад | 4 : 3 (0 : 0, 3 : 2, 1 : 1) |
29.10.23 14:00 | Сарыарка - Иртыш | 3 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
28.10.23 15:00 | Хумо - Бейбарыс | 7 : 4 (2 : 0, 2 : 1, 3 : 3) |
28.10.23 14:00 | Арлан - Торпедо УК | 4 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
28.10.23 14:00 | Кулагер - Номад | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
28.10.23 14:00 | Сарыарка - Иртыш | 6 : 1 (4 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
28.10.23 14:00 | Алматы - Актобе | 5 : 5 (2 : 4, 2 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
27.10.23 16:30 | Алматы - Актобе | 3 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 3 : 0) |
24.10.23 17:30 | Хумо - Актобе | 4 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 0) |
23.10.23 17:30 | Хумо - Актобе | 6 : 2 (2 : 0, 3 : 1, 1 : 1) |
23.10.23 16:00 | Иртыш - Арлан | 1 : 6 (0 : 3, 0 : 1, 1 : 2) |
23.10.23 15:30 | Торпедо УК - Кулагер | 5 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 3 : 1) |
22.10.23 15:00 | Бейбарыс - Сарыарка | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 1) бул: 0 : 1 |
22.10.23 14:00 | Иртыш - Арлан | 0 : 4 (0 : 1, 0 : 3, 0 : 0) |
22.10.23 14:00 | Торпедо УК - Кулагер | 3 : 3 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 2) бул: 1 : 2 |
22.10.23 14:00 | Номад - Горняк Рудный | 3 : 5 (0 : 0, 0 : 3, 3 : 2) |
21.10.23 15:00 | Бейбарыс - Сарыарка | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) бул: 1 : 2 |
21.10.23 14:00 | Номад - Горняк Рудный | 5 : 2 (3 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
19.10.23 16:00 | Иртыш - Кулагер | 3 : 5 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 2) |
19.10.23 15:30 | Торпедо УК - Арлан | 1 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
18.10.23 17:00 | Актобе - Сарыарка | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 0) |
18.10.23 16:30 | Алматы - Хумо | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) бул: 2 : 3 |
18.10.23 16:00 | Иртыш - Кулагер | 3 : 2 (0 : 2, 2 : 0, 1 : 0) |
18.10.23 15:30 | Торпедо УК - Арлан | 2 : 4 (0 : 0, 1 : 3, 1 : 1) |
17.10.23 17:00 | Актобе - Сарыарка | 2 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 0) |
17.10.23 16:30 | Алматы - Хумо | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
17.10.23 16:00 | Горняк Рудный - Бейбарыс | 3 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
16.10.23 16:00 | Горняк Рудный - Бейбарыс | 2 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
13.10.23 16:00 | Сарыарка - Бейбарыс | 4 : 4 (1 : 1, 0 : 3, 3 : 0) бул: 0 : 1 |
13.10.23 16:00 | Арлан - Кулагер | 4 : 3 (2 : 1, 2 : 2, 0 : 0) |
13.10.23 14:00 | Горняк Рудный - Алматы | 3 : 3 (1 : 2, 1 : 1, 1 : 0) бул: 1 : 0 |
12.10.23 16:00 | Иртыш - Торпедо УК | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 0) |
12.10.23 16:00 | Сарыарка - Бейбарыс | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) бул: 3 : 1 |
12.10.23 16:00 | Арлан - Кулагер | 3 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
12.10.23 16:00 | Горняк Рудный - Алматы | 4 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 4 : 1) |
12.10.23 10:00 | Номад - Актобе | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
11.10.23 16:00 | Иртыш - Торпедо УК | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
11.10.23 10:00 | Номад - Актобе | 2 : 2 (0 : 0, 2 : 2, 0 : 0) бул: 2 : 3 |
09.10.23 16:00 | Кулагер - Хумо | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 2) |
09.10.23 16:00 | Арлан - Алматы | 5 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
08.10.23 14:00 | Кулагер - Хумо | 1 : 8 (0 : 3, 1 : 3, 0 : 2) |
08.10.23 14:00 | Арлан - Алматы | 7 : 1 (2 : 0, 5 : 1, 0 : 0) |
08.10.23 14:00 | Торпедо УК - Горняк Рудный | 3 : 4 (0 : 0, 1 : 3, 2 : 1) |
08.10.23 14:00 | Сарыарка - Актобе | 8 : 4 (1 : 0, 3 : 2, 4 : 2) |
08.10.23 10:00 | Номад - Бейбарыс | 4 : 4 (2 : 0, 1 : 1, 1 : 3) ОТ: 0 : 1 |
07.10.23 14:00 | Торпедо УК - Горняк Рудный | 3 : 3 (0 : 2, 3 : 1, 0 : 0) бул: 3 : 2 |
07.10.23 14:00 | Сарыарка - Актобе | 4 : 2 (0 : 0, 3 : 2, 1 : 0) |
07.10.23 10:00 | Номад - Бейбарыс | 4 : 4 (2 : 3, 1 : 1, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
05.10.23 16:00 | Арлан - Хумо | 3 : 3 (0 : 1, 2 : 2, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
05.10.23 16:00 | Кулагер - Алматы | 2 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 1 : 1) |
04.10.23 16:00 | Арлан - Хумо | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
04.10.23 16:00 | Кулагер - Алматы | 4 : 3 (2 : 0, 1 : 1, 1 : 2) |
04.10.23 16:00 | Иртыш - Горняк Рудный | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 2 : 1 |
03.10.23 17:00 | Бейбарыс - Актобе | 3 : 3 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 2) бул: 2 : 1 |
03.10.23 16:00 | Номад - Сарыарка | 3 : 5 (0 : 2, 1 : 1, 2 : 2) |
03.10.23 16:00 | Иртыш - Горняк Рудный | 2 : 5 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 2) |
02.10.23 17:00 | Бейбарыс - Актобе | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
02.10.23 16:00 | Номад - Сарыарка | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 2) |
29.09.23 17:30 | Хумо - Алматы | 7 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 4 : 0) |
29.09.23 17:00 | Актобе - Номад | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
29.09.23 16:00 | Горняк Рудный - Сарыарка | 3 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 1 : 0) |
29.09.23 15:30 | Торпедо УК - Иртыш | 6 : 3 (1 : 1, 5 : 1, 0 : 1) |
29.09.23 14:00 | Бейбарыс - Арлан | 0 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
28.09.23 17:30 | Хумо - Алматы | 5 : 0 (3 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
28.09.23 17:00 | Актобе - Номад | 0 : 5 (0 : 0, 0 : 3, 0 : 2) |
28.09.23 17:00 | Бейбарыс - Арлан | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
28.09.23 16:00 | Горняк Рудный - Сарыарка | 3 : 6 (0 : 2, 2 : 2, 1 : 2) |
28.09.23 15:30 | Торпедо УК - Иртыш | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 2 : 1) |
25.09.23 17:00 | Актобе - Арлан | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 1 : 1) |
25.09.23 17:00 | Бейбарыс - Кулагер | 3 : 2 (2 : 1, 1 : 0, 0 : 1) |
25.09.23 16:00 | Горняк Рудный - Номад | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 1) |
24.09.23 16:00 | Горняк Рудный - Номад | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
24.09.23 15:00 | Хумо - Торпедо УК | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
24.09.23 15:00 | Актобе - Арлан | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 2) |
24.09.23 15:00 | Бейбарыс - Кулагер | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
24.09.23 14:00 | Алматы - Иртыш | 8 : 2 (2 : 1, 5 : 0, 1 : 1) |
23.09.23 15:00 | Хумо - Торпедо УК | 0 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) бул: 3 : 2 |
23.09.23 14:00 | Алматы - Иртыш | 7 : 1 (4 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
21.09.23 17:00 | Актобе - Кулагер | 2 : 5 (2 : 0, 0 : 4, 0 : 1) |
20.09.23 17:30 | Хумо - Иртыш | 6 : 0 (2 : 0, 3 : 0, 1 : 0) |
20.09.23 17:00 | Актобе - Кулагер | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
20.09.23 16:30 | Алматы - Торпедо УК | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
19.09.23 17:30 | Хумо - Иртыш | 7 : 1 (3 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
19.09.23 16:30 | Алматы - Торпедо УК | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 2, 0 : 0) бул: 2 : 4 |
19.09.23 16:00 | Сарыарка - Номад | 0 : 5 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 4) |
19.09.23 16:00 | Арлан - Горняк Рудный | 9 : 1 (3 : 1, 3 : 0, 3 : 0) |
18.09.23 16:00 | Сарыарка - Номад | 2 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 0) |
18.09.23 16:00 | Арлан - Горняк Рудный | 5 : 0 (2 : 0, 3 : 0, 0 : 0) |
15.09.23 16:00 | Иртыш - Бейбарыс | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
15.09.23 16:00 | Кулагер - Горняк Рудный | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 1 |
15.09.23 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 5 : 1 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
14.09.23 17:30 | Хумо - Сарыарка | 4 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
14.09.23 16:00 | Иртыш - Бейбарыс | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
14.09.23 16:00 | Кулагер - Горняк Рудный | 1 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 0 : 0) |
14.09.23 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
14.09.23 10:00 | Номад - Алматы | 5 : 2 (3 : 2, 2 : 0, 0 : 0) |
13.09.23 17:30 | Хумо - Сарыарка | 3 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
13.09.23 10:00 | Номад - Алматы | 6 : 0 (0 : 0, 3 : 0, 3 : 0) |
11.09.23 16:00 | Иртыш - Актобе | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 1) |
11.09.23 15:30 | Торпедо УК - Бейбарыс | 2 : 2 (1 : 2, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
10.09.23 14:00 | Номад - Хумо | 0 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 0) |
10.09.23 14:00 | Торпедо УК - Бейбарыс | 7 : 4 (0 : 1, 5 : 0, 2 : 3) |
10.09.23 14:00 | Сарыарка - Алматы | 2 : 2 (1 : 2, 1 : 0, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
10.09.23 14:00 | Иртыш - Актобе | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
09.09.23 14:00 | Номад - Хумо | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 2) |
09.09.23 14:00 | Сарыарка - Алматы | 5 : 5 (1 : 0, 3 : 3, 1 : 2) бул: 2 : 1 |
12.04.23 17:30 | Хумо - Номад | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 2) |
08.04.23 14:00 | Номад - Хумо | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
07.04.23 16:00 | Номад - Хумо | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
03.04.23 17:30 | Хумо - Номад | 3 : 6 (2 : 1, 0 : 2, 1 : 3) |
02.04.23 15:00 | Хумо - Номад | 2 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
21.03.23 15:00 | Хумо - Бейбарыс | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
20.03.23 16:00 | Сарыарка - Номад | 4 : 4 (1 : 2, 2 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
17.03.23 17:00 | Бейбарыс - Хумо | 2 : 3 (2 : 2, 0 : 1, 0 : 0) |
16.03.23 17:00 | Бейбарыс - Хумо | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
16.03.23 16:00 | Номад - Сарыарка | 5 : 2 (0 : 0, 3 : 1, 2 : 1) |
15.03.23 16:00 | Номад - Сарыарка | 7 : 2 (3 : 1, 3 : 0, 1 : 1) |
12.03.23 15:00 | Хумо - Бейбарыс | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
11.03.23 17:30 | Хумо - Бейбарыс | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
11.03.23 14:00 | Сарыарка - Номад | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
10.03.23 16:00 | Сарыарка - Номад | 2 : 4 (2 : 2, 0 : 0, 0 : 2) |
07.03.23 16:00 | Номад - Арлан | 5 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
03.03.23 16:00 | Арлан - Номад | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
27.02.23 17:00 | Бейбарыс - Актобе | 2 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
27.02.23 16:00 | Номад - Арлан | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
23.02.23 17:00 | Актобе - Бейбарыс | 2 : 4 (0 : 0, 1 : 3, 1 : 1) |
23.02.23 16:00 | Арлан - Номад | 3 : 2 (1 : 2, 1 : 0, 1 : 0) |
22.02.23 17:00 | Актобе - Бейбарыс | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
22.02.23 16:00 | Кулагер - Сарыарка | 1 : 7 (0 : 2, 1 : 2, 0 : 3) |
22.02.23 16:00 | Арлан - Номад | 0 : 4 (0 : 1, 0 : 3, 0 : 0) |
22.02.23 16:00 | Горняк Рудный - Хумо | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 2) |
21.02.23 16:00 | Кулагер - Сарыарка | 4 : 8 (3 : 3, 1 : 3, 0 : 2) |
21.02.23 16:00 | Горняк Рудный - Хумо | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
18.02.23 15:00 | Бейбарыс - Актобе | 2 : 4 (1 : 0, 0 : 3, 1 : 1) |
18.02.23 14:00 | Номад - Арлан | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
17.02.23 17:30 | Хумо - Горняк Рудный | 4 : 2 (4 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
17.02.23 17:00 | Бейбарыс - Актобе | 4 : 1 (3 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
17.02.23 16:00 | Номад - Арлан | 3 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
17.02.23 16:00 | Сарыарка - Кулагер | 4 : 3 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 2) |
16.02.23 17:30 | Хумо - Горняк Рудный | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
16.02.23 16:00 | Сарыарка - Кулагер | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
08.02.23 16:00 | Арлан - Хумо | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
08.02.23 16:00 | Кулагер - Бейбарыс | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
08.02.23 16:00 | Сарыарка - Алматы | 7 : 0 (2 : 0, 3 : 0, 2 : 0) |
07.02.23 16:00 | Арлан - Хумо | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) бул: 0 : 1 |
07.02.23 16:00 | Кулагер - Бейбарыс | 2 : 2 (2 : 0, 0 : 2, 0 : 0) бул: 3 : 2 |
07.02.23 16:00 | Сарыарка - Алматы | 7 : 2 (0 : 1, 3 : 0, 4 : 1) |
06.02.23 16:00 | Горняк Рудный - Торпедо УК | 1 : 2 (0 : 2, 0 : 0, 1 : 0) |
05.02.23 14:00 | Горняк Рудный - Торпедо УК | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
04.02.23 14:00 | Иртыш - Сарыарка | 1 : 6 (0 : 3, 1 : 2, 0 : 1) |
04.02.23 14:00 | Снежные Барсы - Бейбарыс | 4 : 7 (0 : 5, 2 : 0, 2 : 2) |
04.02.23 14:00 | Арлан - Алматы | 11 : 3 (2 : 1, 5 : 1, 4 : 1) |
04.02.23 10:00 | Номад - Хумо | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
03.02.23 16:00 | Иртыш - Сарыарка | 1 : 9 (0 : 3, 0 : 3, 1 : 3) |
03.02.23 16:00 | Арлан - Алматы | 5 : 2 (2 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
03.02.23 14:00 | Снежные Барсы - Бейбарыс | 1 : 4 (0 : 3, 1 : 0, 0 : 1) |
03.02.23 10:00 | Номад - Хумо | 2 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
31.01.23 16:00 | Кулагер - Номад | 2 : 4 (0 : 2, 1 : 2, 1 : 0) |
31.01.23 16:00 | Снежные Барсы - Хумо | 0 : 7 (0 : 2, 0 : 4, 0 : 1) |
31.01.23 15:30 | Торпедо УК - Сарыарка | 2 : 5 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 3) |
30.01.23 17:00 | Актобе - Иртыш | 9 : 1 (4 : 1, 4 : 0, 1 : 0) |
30.01.23 17:00 | Бейбарыс - Горняк Рудный | 4 : 4 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 3) ОТ: 1 : 0 |
30.01.23 16:00 | Кулагер - Номад | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
30.01.23 16:00 | Снежные Барсы - Хумо | 0 : 5 (0 : 1, 0 : 2, 0 : 2) |
30.01.23 15:30 | Торпедо УК - Сарыарка | 3 : 3 (1 : 2, 1 : 0, 1 : 1) бул: 0 : 1 |
29.01.23 15:00 | Актобе - Иртыш | 4 : 4 (0 : 0, 2 : 3, 2 : 1) ОТ: 1 : 0 |
29.01.23 15:00 | Бейбарыс - Горняк Рудный | 4 : 3 (2 : 3, 1 : 0, 1 : 0) |
27.01.23 10:00 | Номад - Арлан | 5 : 3 (1 : 0, 1 : 0, 3 : 3) |
26.01.23 17:00 | Бейбарыс - Иртыш | 3 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 2 : 0) бул: 1 : 0 |
26.01.23 17:00 | Актобе - Горняк Рудный | 4 : 6 (2 : 1, 0 : 4, 2 : 1) |
26.01.23 10:00 | Номад - Арлан | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
25.01.23 17:00 | Бейбарыс - Иртыш | 8 : 4 (1 : 2, 3 : 0, 4 : 2) |
25.01.23 17:00 | Актобе - Горняк Рудный | 3 : 3 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
24.01.23 17:00 | Хумо - Алматы | 6 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 2 : 0) |
24.01.23 16:00 | Снежные Барсы - Сарыарка | 0 : 7 (0 : 1, 0 : 4, 0 : 2) |
23.01.23 17:00 | Хумо - Алматы | 3 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
23.01.23 16:00 | Снежные Барсы - Сарыарка | 0 : 5 (0 : 2, 0 : 2, 0 : 1) |
22.01.23 14:00 | Арлан - Кулагер | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 3) |
21.01.23 14:00 | Арлан - Кулагер | 4 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
20.01.23 16:00 | Горняк Рудный - Снежные Барсы | 2 : 4 (1 : 2, 0 : 2, 1 : 0) |
19.01.23 16:00 | Иртыш - Торпедо УК | 2 : 4 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 4) |
19.01.23 16:00 | Горняк Рудный - Снежные Барсы | 6 : 1 (2 : 0, 3 : 0, 1 : 1) |
18.01.23 16:00 | Иртыш - Торпедо УК | 2 : 3 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 0) |
17.01.23 17:00 | Хумо - Актобе | 5 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
17.01.23 16:30 | Алматы - Бейбарыс | 2 : 2 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 2) ОТ: 0 : 1 |
16.01.23 17:00 | Хумо - Актобе | 7 : 1 (1 : 0, 4 : 0, 2 : 1) |
16.01.23 16:30 | Алматы - Бейбарыс | 2 : 5 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 3) |
16.01.23 16:00 | Кулагер - Снежные Барсы | 3 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
15.01.23 14:00 | Арлан - Торпедо УК | 6 : 0 (1 : 0, 3 : 0, 2 : 0) |
15.01.23 14:00 | Кулагер - Снежные Барсы | 1 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
14.01.23 14:00 | Арлан - Торпедо УК | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
13.01.23 17:00 | Хумо - Бейбарыс | 4 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 3 : 1) бул: 2 : 0 |
13.01.23 16:30 | Алматы - Актобе | 0 : 7 (0 : 2, 0 : 3, 0 : 2) |
12.01.23 17:00 | Хумо - Бейбарыс | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) бул: 1 : 2 |
12.01.23 16:30 | Алматы - Актобе | 4 : 4 (1 : 2, 3 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
12.01.23 16:00 | Горняк Рудный - Кулагер | 4 : 2 (2 : 0, 1 : 1, 1 : 1) |
11.01.23 16:00 | Горняк Рудный - Кулагер | 4 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
10.01.23 10:00 | Снежные Барсы - Иртыш | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
09.01.23 16:00 | Снежные Барсы - Иртыш | 3 : 7 (0 : 1, 2 : 3, 1 : 3) |
09.01.23 16:00 | Арлан - Актобе | 5 : 2 (3 : 0, 1 : 0, 1 : 2) |
08.01.23 14:00 | Кулагер - Сарыарка | 3 : 4 (1 : 3, 1 : 0, 1 : 1) |
08.01.23 14:00 | Арлан - Актобе | 7 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 4 : 0) |
08.01.23 10:00 | Торпедо УК - Алматы | 4 : 3 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 2) |
07.01.23 14:00 | Кулагер - Сарыарка | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 0) |
07.01.23 10:00 | Номад - Иртыш | 7 : 1 (2 : 0, 4 : 0, 1 : 1) |
07.01.23 10:00 | Торпедо УК - Алматы | 3 : 3 (2 : 0, 0 : 2, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
06.01.23 10:00 | Номад - Иртыш | 7 : 1 (0 : 0, 4 : 0, 3 : 1) |
28.12.22 17:00 | Актобе - Снежные Барсы | 4 : 1 (0 : 1, 4 : 0, 0 : 0) |
27.12.22 17:00 | Актобе - Снежные Барсы | 6 : 0 (3 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
25.12.22 15:00 | Хумо - Иртыш | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
25.12.22 14:00 | Сарыарка - Номад | 2 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
25.12.22 14:00 | Горняк Рудный - Арлан | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
24.12.22 15:00 | Актобе - Торпедо УК | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
24.12.22 15:00 | Бейбарыс - Снежные Барсы | 7 : 1 (2 : 1, 5 : 0, 0 : 0) |
24.12.22 15:00 | Хумо - Иртыш | 6 : 2 (1 : 0, 4 : 2, 1 : 0) |
24.12.22 14:00 | Сарыарка - Номад | 2 : 4 (1 : 0, 1 : 3, 0 : 1) |
24.12.22 14:00 | Горняк Рудный - Арлан | 5 : 2 (2 : 2, 1 : 0, 2 : 0) |
23.12.22 17:00 | Актобе - Торпедо УК | 3 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 0 : 0) |
23.12.22 17:00 | Бейбарыс - Снежные Барсы | 7 : 4 (1 : 1, 2 : 2, 4 : 1) |
22.12.22 10:00 | Алматы - Иртыш | 4 : 4 (1 : 2, 2 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
21.12.22 10:00 | Алматы - Иртыш | 3 : 6 (2 : 1, 0 : 2, 1 : 3) |
20.12.22 17:00 | Бейбарыс - Торпедо УК | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 1) |
20.12.22 16:00 | Кулагер - Хумо | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 1 : 0) |
19.12.22 17:00 | Бейбарыс - Торпедо УК | 6 : 4 (4 : 0, 0 : 0, 2 : 4) |
19.12.22 17:00 | Актобе - Номад | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
19.12.22 16:00 | Арлан - Сарыарка | 2 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 2 : 1) |
19.12.22 14:00 | Кулагер - Хумо | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 1) |
18.12.22 15:00 | Актобе - Номад | 2 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
18.12.22 14:00 | Арлан - Сарыарка | 2 : 4 (1 : 3, 1 : 0, 0 : 1) |
16.12.22 14:00 | Горняк Рудный - Хумо | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 0) |
15.12.22 17:00 | Бейбарыс - Номад | 1 : 6 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 3) |
15.12.22 16:00 | Горняк Рудный - Хумо | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 0) бул: 2 : 1 |
14.12.22 17:00 | Бейбарыс - Номад | 3 : 7 (0 : 3, 2 : 3, 1 : 1) |
14.12.22 15:30 | Торпедо УК - Кулагер | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
14.12.22 10:00 | Алматы - Арлан | 0 : 6 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 5) |
13.12.22 15:30 | Торпедо УК - Кулагер | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
13.12.22 10:00 | Алматы - Арлан | 4 : 5 (1 : 3, 2 : 1, 1 : 1) |
10.12.22 15:00 | Актобе - Сарыарка | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
10.12.22 15:00 | Хумо - Арлан | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 4) |
10.12.22 14:00 | Иртыш - Кулагер | 3 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 2 : 0) бул: 0 : 1 |
09.12.22 17:00 | Актобе - Сарыарка | 4 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 2 : 1) |
09.12.22 17:00 | Хумо - Арлан | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
09.12.22 16:00 | Иртыш - Кулагер | 1 : 4 (0 : 2, 1 : 0, 0 : 2) |
08.12.22 16:00 | Номад - Алматы | 4 : 2 (2 : 1, 2 : 1, 0 : 0) |
08.12.22 15:30 | Торпедо УК - Горняк Рудный | 2 : 9 (0 : 1, 0 : 4, 2 : 4) |
07.12.22 16:00 | Номад - Алматы | 7 : 3 (2 : 2, 4 : 1, 1 : 0) |
07.12.22 15:30 | Торпедо УК - Горняк Рудный | 1 : 5 (0 : 2, 0 : 2, 1 : 1) |
06.12.22 17:00 | Бейбарыс - Сарыарка | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 1, 0 : 1) |
05.12.22 17:00 | Бейбарыс - Сарыарка | 3 : 3 (1 : 2, 1 : 0, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
04.12.22 14:00 | Кулагер - Алматы | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
04.12.22 14:00 | Иртыш - Горняк Рудный | 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0) |
03.12.22 14:00 | Торпедо УК - Номад | 1 : 7 (0 : 1, 0 : 4, 1 : 2) |
03.12.22 14:00 | Кулагер - Алматы | 3 : 3 (3 : 1, 0 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
03.12.22 14:00 | Иртыш - Горняк Рудный | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 0) бул: 2 : 0 |
02.12.22 15:30 | Торпедо УК - Номад | 1 : 9 (0 : 4, 0 : 3, 1 : 2) |
30.11.22 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 0) бул: 2 : 3 |
30.11.22 16:00 | Сарыарка - Горняк Рудный | 5 : 4 (2 : 2, 1 : 2, 2 : 0) |
29.11.22 16:00 | Иртыш - Номад | 2 : 4 (2 : 0, 0 : 1, 0 : 3) |
29.11.22 16:00 | Арлан - Бейбарыс | 4 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
29.11.22 16:00 | Сарыарка - Горняк Рудный | 6 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 3 : 0) |
29.11.22 16:00 | Кулагер - Актобе | 2 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 1) |
28.11.22 16:00 | Иртыш - Номад | 2 : 8 (0 : 0, 0 : 4, 2 : 4) |
28.11.22 16:00 | Кулагер - Актобе | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
27.11.22 15:00 | Хумо - Торпедо УК | 6 : 1 (3 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
27.11.22 10:00 | Алматы - Снежные Барсы | 3 : 5 (2 : 1, 0 : 3, 1 : 1) |
26.11.22 15:00 | Хумо - Торпедо УК | 3 : 3 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 2) ОТ: 1 : 0 |
26.11.22 14:00 | Сарыарка - Бейбарыс | 4 : 4 (1 : 2, 1 : 1, 2 : 1) ОТ: 1 : 0 |
26.11.22 10:00 | Алматы - Снежные Барсы | 4 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
25.11.22 16:00 | Сарыарка - Бейбарыс | 7 : 1 (3 : 0, 3 : 1, 1 : 0) |
25.11.22 16:00 | Горняк Рудный - Актобе | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 3) |
24.11.22 16:00 | Горняк Рудный - Актобе | 3 : 4 (1 : 1, 1 : 3, 1 : 0) |
23.11.22 17:00 | Хумо - Снежные Барсы | 5 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
23.11.22 10:00 | Алматы - Торпедо УК | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 1) |
23.11.22 10:00 | Номад - Кулагер | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) бул: 3 : 2 |
22.11.22 17:00 | Хумо - Снежные Барсы | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
22.11.22 00:00 | Алматы - Торпедо УК | 3 : 3 (0 : 1, 2 : 1, 1 : 1) бул: 1 : 0 |
22.11.22 00:00 | Номад - Кулагер | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 1) бул: 0 : 2 |
17.11.22 16:00 | Арлан - Иртыш | 5 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
16.11.22 16:00 | Арлан - Иртыш | 5 : 1 (1 : 0, 3 : 0, 1 : 1) |
14.11.22 16:00 | Номад - Горняк Рудный | 5 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
13.11.22 14:00 | Сарыарка - Иртыш | 9 : 2 (2 : 0, 2 : 2, 5 : 0) |
13.11.22 14:00 | Номад - Горняк Рудный | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 2) |
12.11.22 15:00 | Актобе - Арлан | 1 : 4 (0 : 0, 0 : 2, 1 : 2) |
12.11.22 15:00 | Бейбарыс - Кулагер | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 0) |
12.11.22 14:00 | Сарыарка - Иртыш | 7 : 3 (3 : 2, 2 : 0, 2 : 1) |
11.11.22 17:00 | Актобе - Арлан | 0 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) бул: 3 : 2 |
11.11.22 17:00 | Бейбарыс - Кулагер | 5 : 4 (2 : 2, 1 : 1, 2 : 1) |
10.11.22 15:30 | Торпедо УК - Хумо | 0 : 2 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 0) |
09.11.22 16:00 | Горняк Рудный - Алматы | 4 : 4 (2 : 0, 0 : 2, 2 : 2) ОТ: 0 : 1 |
09.11.22 15:30 | Торпедо УК - Хумо | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
09.11.22 10:00 | Номад - Снежные Барсы | 5 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
08.11.22 17:00 | Бейбарыс - Арлан | 4 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
08.11.22 17:00 | Актобе - Кулагер | 3 : 4 (0 : 1, 1 : 3, 2 : 0) |
08.11.22 16:00 | Горняк Рудный - Алматы | 3 : 4 (0 : 1, 3 : 2, 0 : 1) |
08.11.22 10:00 | Номад - Снежные Барсы | 4 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 2) |
07.11.22 17:00 | Бейбарыс - Арлан | 4 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 2 : 1) ОТ: 1 : 0 |
07.11.22 17:00 | Актобе - Кулагер | 5 : 2 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 2) |
06.11.22 14:00 | Иртыш - Хумо | 2 : 8 (1 : 3, 1 : 4, 0 : 1) |
05.11.22 14:00 | Иртыш - Хумо | 0 : 8 (0 : 0, 0 : 6, 0 : 2) |
05.11.22 14:00 | Снежные Барсы - Алматы | 0 : 5 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 3) |
04.11.22 16:00 | Снежные Барсы - Алматы | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
04.11.22 00:00 | Горняк Рудный - Номад | 1 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
03.11.22 16:00 | Горняк Рудный - Номад | 4 : 3 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 2) |
01.11.22 16:00 | Сарыарка - Торпедо УК | 9 : 1 (3 : 0, 6 : 0, 0 : 1) |
01.11.22 16:00 | Иртыш - Алматы | 4 : 2 (2 : 2, 1 : 0, 1 : 0) |
31.10.22 16:00 | Сарыарка - Торпедо УК | 4 : 1 (2 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
31.10.22 16:00 | Иртыш - Алматы | 3 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 2) ОТ: 1 : 0 |
28.10.22 16:00 | Номад - Торпедо УК | 8 : 2 (2 : 1, 4 : 1, 2 : 0) |
27.10.22 16:00 | Номад - Торпедо УК | 3 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 3 : 0) |
27.10.22 16:00 | Кулагер - Арлан | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
27.10.22 00:00 | Хумо - Сарыарка | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 1 : 0) |
26.10.22 00:00 | Хумо - Сарыарка | 2 : 2 (2 : 0, 0 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
26.10.22 00:00 | Кулагер - Арлан | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 1) |
25.10.22 00:00 | Снежные Барсы - Горняк Рудный | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 2) |
24.10.22 15:00 | Бейбарыс - Актобе | 3 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 1 : 0) |
24.10.22 00:00 | Снежные Барсы - Горняк Рудный | 0 : 5 (0 : 1, 0 : 3, 0 : 1) |
23.10.22 00:00 | Алматы - Сарыарка | 1 : 9 (0 : 4, 1 : 4, 0 : 1) |
23.10.22 00:00 | Бейбарыс - Актобе | 4 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 1 : 0) |
22.10.22 14:00 | Алматы - Сарыарка | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
22.10.22 00:00 | Торпедо УК - Иртыш | 2 : 6 (0 : 3, 1 : 3, 1 : 0) |
21.10.22 00:00 | Торпедо УК - Иртыш | 3 : 4 (2 : 1, 0 : 1, 1 : 2) |
21.10.22 00:00 | Арлан - Горняк Рудный | 3 : 4 (1 : 1, 1 : 3, 1 : 0) |
20.10.22 16:00 | Снежные Барсы - Номад | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
20.10.22 16:00 | Арлан - Горняк Рудный | 6 : 2 (3 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
19.10.22 00:00 | Снежные Барсы - Номад | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 3) |
19.10.22 00:00 | Хумо - Кулагер | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
18.10.22 17:00 | Хумо - Кулагер | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
16.10.22 00:00 | Сарыарка - Снежные Барсы | 9 : 3 (2 : 0, 5 : 1, 2 : 2) |
15.10.22 16:00 | Алматы - Кулагер | 3 : 5 (2 : 1, 1 : 3, 0 : 1) |
15.10.22 14:00 | Сарыарка - Снежные Барсы | 7 : 0 (3 : 0, 1 : 0, 3 : 0) |
14.10.22 17:00 | Актобе - Бейбарыс | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 2, 0 : 1) |
14.10.22 16:30 | Алматы - Кулагер | 0 : 7 (0 : 1, 0 : 3, 0 : 3) |
13.10.22 17:00 | Актобе - Бейбарыс | 3 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 0 : 1) |
11.10.22 16:00 | Иртыш - Арлан | 6 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 5 : 0) |
11.10.22 15:30 | Торпедо УК - Снежные Барсы | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
10.10.22 16:00 | Сарыарка - Хумо | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
10.10.22 16:00 | Горняк Рудный - Бейбарыс | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 1) |
10.10.22 16:00 | Иртыш - Арлан | 2 : 6 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 3) |
10.10.22 16:00 | Номад - Актобе | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 1) |
10.10.22 15:30 | Торпедо УК - Снежные Барсы | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
09.10.22 14:00 | Сарыарка - Хумо | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
09.10.22 14:00 | Горняк Рудный - Бейбарыс | 3 : 3 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 2) ОТ: 0 : 1 |
09.10.22 14:00 | Номад - Актобе | 3 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 3 : 1) ОТ: 1 : 0 |
07.10.22 16:00 | Иртыш - Снежные Барсы | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
07.10.22 15:30 | Торпедо УК - Арлан | 2 : 9 (1 : 2, 0 : 4, 1 : 3) |
06.10.22 16:30 | Алматы - Хумо | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 2) |
06.10.22 16:00 | Иртыш - Снежные Барсы | 6 : 2 (1 : 0, 3 : 0, 2 : 2) |
06.10.22 16:00 | Номад - Бейбарыс | 1 : 3 (0 : 3, 1 : 0, 0 : 0) |
06.10.22 16:00 | Сарыарка - Актобе | 6 : 3 (1 : 1, 2 : 1, 3 : 1) |
06.10.22 15:30 | Торпедо УК - Арлан | 0 : 6 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 4) |
05.10.22 16:30 | Алматы - Хумо | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 3, 0 : 0) |
05.10.22 16:00 | Номад - Бейбарыс | 4 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 3 : 1) |
05.10.22 16:00 | Кулагер - Горняк Рудный | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 3, 1 : 1) |
05.10.22 16:00 | Сарыарка - Актобе | 4 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 1 : 0) |
04.10.22 16:00 | Кулагер - Горняк Рудный | 6 : 4 (3 : 1, 2 : 2, 1 : 1) |
30.09.22 17:00 | Актобе - Хумо | 3 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 0 : 0) |
30.09.22 17:00 | Бейбарыс - Алматы | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
30.09.22 16:00 | Арлан - Снежные Барсы | 7 : 1 (3 : 1, 3 : 0, 1 : 0) |
29.09.22 17:00 | Актобе - Хумо | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 3) |
29.09.22 17:00 | Бейбарыс - Алматы | 1 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
29.09.22 16:00 | Арлан - Снежные Барсы | 3 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 0 : 0) |
28.09.22 16:00 | Кулагер - Торпедо УК | 3 : 3 (2 : 2, 1 : 0, 0 : 1) бул: 2 : 3 |
28.09.22 16:00 | Горняк Рудный - Иртыш | 7 : 3 (3 : 1, 1 : 0, 3 : 2) |
27.09.22 16:00 | Номад - Сарыарка | 1 : 3 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 2) |
27.09.22 16:00 | Кулагер - Торпедо УК | 2 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
27.09.22 16:00 | Горняк Рудный - Иртыш | 3 : 3 (2 : 1, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
26.09.22 17:00 | Актобе - Алматы | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
26.09.22 16:00 | Номад - Сарыарка | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
26.09.22 16:00 | Бейбарыс - Хумо | 2 : 5 (0 : 1, 1 : 3, 1 : 1) |
25.09.22 15:00 | Бейбарыс - Хумо | 7 : 4 (1 : 2, 4 : 1, 2 : 1) |
25.09.22 15:00 | Актобе - Алматы | 7 : 0 (2 : 0, 3 : 0, 2 : 0) |
24.09.22 14:00 | Кулагер - Иртыш | 8 : 2 (3 : 1, 3 : 0, 2 : 1) |
24.09.22 10:00 | Снежные Барсы - Торпедо УК | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 3, 1 : 0) |
23.09.22 16:00 | Горняк Рудный - Сарыарка | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 1) |
23.09.22 16:00 | Арлан - Номад | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
23.09.22 16:00 | Кулагер - Иртыш | 3 : 4 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 2) |
23.09.22 00:00 | Снежные Барсы - Торпедо УК | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) бул: 3 : 2 |
22.09.22 16:00 | Горняк Рудный - Сарыарка | 3 : 4 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 1) |
22.09.22 16:00 | Арлан - Номад | 4 : 2 (2 : 0, 2 : 0, 0 : 2) |
18.09.22 14:00 | Торпедо УК - Бейбарыс | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
18.09.22 14:00 | Иртыш - Актобе | 3 : 4 (1 : 3, 1 : 0, 1 : 1) |
17.09.22 14:00 | Торпедо УК - Бейбарыс | 2 : 2 (1 : 2, 0 : 0, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
17.09.22 14:00 | Иртыш - Актобе | 3 : 3 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 3) бул: 2 : 1 |
17.09.22 11:00 | Снежные Барсы - Арлан | 1 : 10 (0 : 3, 1 : 3, 0 : 4) |
16.09.22 17:00 | Хумо - Горняк Рудный | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
16.09.22 16:00 | Алматы - Номад | 5 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
16.09.22 16:00 | Сарыарка - Кулагер | 3 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
16.09.22 11:00 | Снежные Барсы - Арлан | 1 : 6 (0 : 2, 1 : 2, 0 : 2) |
15.09.22 17:00 | Хумо - Горняк Рудный | 3 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
15.09.22 16:00 | Алматы - Номад | 5 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
15.09.22 16:00 | Сарыарка - Кулагер | 3 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
14.09.22 16:00 | Иртыш - Бейбарыс | 3 : 6 (0 : 2, 2 : 2, 1 : 2) |
14.09.22 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 1 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 0) |
13.09.22 16:00 | Иртыш - Бейбарыс | 0 : 5 (0 : 2, 0 : 1, 0 : 2) |
13.09.22 15:30 | Торпедо УК - Актобе | 4 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 2 : 1) ОТ: 0 : 1 |
12.09.22 17:00 | Хумо - Номад | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
12.09.22 16:00 | Снежные Барсы - Кулагер | 1 : 8 (0 : 2, 1 : 5, 0 : 1) |
12.09.22 16:00 | Алматы - Горняк Рудный | 1 : 3 (0 : 0, 1 : 0, 0 : 3) |
11.09.22 15:00 | Хумо - Номад | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
11.09.22 14:00 | Сарыарка - Арлан | 3 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
11.09.22 14:00 | Снежные Барсы - Кулагер | 1 : 4 (0 : 2, 0 : 2, 1 : 0) |
11.09.22 14:00 | Алматы - Горняк Рудный | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
10.09.22 14:00 | Сарыарка - Арлан | 5 : 4 (2 : 1, 1 : 3, 2 : 0) |