16.04.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 2 : 1 (2 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
14.04.24 19:00 | Кошице - Спишска-Нова-Вес | 4 : 1 (3 : 1, 0 : 0, 1 : 0) |
13.04.24 19:00 | Нитра - Дукла Михаловце | 3 : 3 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 3) ОТ: 1 : 0 |
12.04.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 3 : 3 (0 : 2, 1 : 0, 2 : 1) ОТ: 1 : 0 |
11.04.24 19:00 | Дукла Михаловце - Нитра | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 2, 2 : 0) |
10.04.24 19:00 | Кошице - Спишска-Нова-Вес | 4 : 2 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 1) |
09.04.24 19:30 | Кошице - Спишска-Нова-Вес | 6 : 2 (0 : 0, 3 : 0, 3 : 2) |
08.04.24 19:30 | Нитра - Дукла Михаловце | 5 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
07.04.24 19:30 | Нитра - Дукла Михаловце | 4 : 7 (2 : 1, 0 : 1, 2 : 5) |
06.04.24 19:00 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 4 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 0) |
05.04.24 19:00 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 4 : 4 (2 : 3, 1 : 0, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
04.04.24 19:00 | Дукла Михаловце - Нитра | 2 : 8 (0 : 5, 1 : 1, 1 : 2) |
03.04.24 19:00 | Дукла Михаловце - Нитра | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
29.03.24 20:00 | Нитра - Попрад | 2 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
27.03.24 20:00 | Попрад - Нитра | 3 : 4 (3 : 0, 0 : 0, 0 : 4) |
27.03.24 20:00 | Дукла Михаловце - Зволен | 3 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
25.03.24 20:00 | Нитра - Попрад | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) бул: 3 : 2 |
25.03.24 20:00 | Зволен - Дукла Михаловце | 3 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 1) |
24.03.24 20:00 | Зволен - Дукла Михаловце | 2 : 6 (0 : 2, 2 : 2, 0 : 2) |
24.03.24 19:00 | Нитра - Попрад | 0 : 2 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 2) |
23.03.24 20:00 | Слован Братислава - Кошице | 2 : 4 (1 : 2, 1 : 0, 0 : 2) |
23.03.24 20:00 | Банска Быстрица - Спишска-Нова-Вес | 3 : 6 (1 : 1, 1 : 2, 1 : 3) |
22.03.24 20:00 | Слован Братислава - Кошице | 3 : 5 (1 : 0, 2 : 3, 0 : 2) |
22.03.24 20:00 | Банска Быстрица - Спишска-Нова-Вес | 3 : 3 (0 : 2, 1 : 1, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
21.03.24 20:00 | Попрад - Нитра | 1 : 5 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 3) |
21.03.24 20:00 | Дукла Михаловце - Зволен | 5 : 1 (1 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
20.03.24 20:00 | Попрад - Нитра | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
20.03.24 20:00 | Дукла Михаловце - Зволен | 5 : 0 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 0) |
19.03.24 20:00 | Кошице - Слован Братислава | 5 : 4 (3 : 2, 2 : 0, 0 : 2) |
19.03.24 20:00 | Спишска-Нова-Вес - Банска Быстрица | 4 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 3 : 1) |
18.03.24 20:00 | Кошице - Слован Братислава | 6 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 3 : 1) |
18.03.24 20:00 | Спишска-Нова-Вес - Банска Быстрица | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
17.03.24 20:00 | Зволен - Микулаш | 6 : 2 (1 : 0, 3 : 2, 2 : 0) |
17.03.24 19:00 | Нитра - Тренчин | 5 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
15.03.24 20:00 | Тренчин - Нитра | 4 : 5 (1 : 1, 1 : 1, 2 : 3) |
15.03.24 20:00 | Микулаш - Зволен | 5 : 1 (2 : 1, 2 : 0, 1 : 0) |
14.03.24 20:00 | Тренчин - Нитра | 3 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 2 : 1) |
14.03.24 20:00 | Микулаш - Зволен | 4 : 7 (3 : 0, 0 : 4, 1 : 3) |
12.03.24 20:00 | Нитра - Тренчин | 3 : 4 (2 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
12.03.24 20:00 | Зволен - Микулаш | 6 : 6 (1 : 1, 5 : 2, 0 : 3) ОТ: 1 : 0 |
11.03.24 20:00 | Нитра - Тренчин | 5 : 2 (3 : 1, 2 : 1, 0 : 0) |
11.03.24 20:00 | Зволен - Микулаш | 2 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
08.03.24 20:00 | Кошице - Тренчин | 2 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 2 : 1) |
08.03.24 20:00 | Банска Быстрица - Нитра | 5 : 3 (3 : 0, 0 : 0, 2 : 3) |
08.03.24 20:00 | Слован Братислава - Микулаш | 5 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
08.03.24 20:00 | Нове Замки - Зволен | 4 : 5 (1 : 0, 2 : 3, 1 : 2) |
08.03.24 20:00 | ХК 19 Гуменне - Дукла Михаловце | 2 : 5 (1 : 2, 1 : 2, 0 : 1) |
08.03.24 20:00 | Попрад - Спишска-Нова-Вес | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 0) |
03.03.24 19:00 | Спишска-Нова-Вес - Банска Быстрица | 6 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 6 : 1) |
03.03.24 19:00 | Нитра - Кошице | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 3, 1 : 0) |
03.03.24 19:00 | Зволен - Попрад | 3 : 3 (1 : 0, 0 : 1, 2 : 2) ОТ: 0 : 1 |
03.03.24 19:00 | Дукла Михаловце - Микулаш | 6 : 1 (3 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
03.03.24 19:00 | Слован Братислава - Нове Замки | 2 : 5 (2 : 3, 0 : 0, 0 : 2) |
03.03.24 19:00 | Тренчин - ХК 19 Гуменне | 9 : 2 (4 : 1, 2 : 1, 3 : 0) |
01.03.24 20:00 | Попрад - Слован Братислава | 1 : 5 (0 : 2, 0 : 1, 1 : 2) |
01.03.24 20:00 | Тренчин - Нитра | 5 : 5 (0 : 3, 4 : 0, 1 : 2) бул: 2 : 1 |
01.03.24 20:00 | ХК 19 Гуменне - Микулаш | 5 : 3 (3 : 1, 0 : 1, 2 : 1) |
01.03.24 20:00 | Нове Замки - Дукла Михаловце | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 2) |
01.03.24 19:30 | Банска Быстрица - Зволен | 4 : 3 (2 : 2, 2 : 0, 0 : 1) |
01.03.24 19:30 | Кошице - Спишска-Нова-Вес | 1 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 1) бул: 2 : 3 |
25.02.24 19:00 | Слован Братислава - Банска Быстрица | 3 : 3 (2 : 1, 1 : 1, 0 : 1) ОТ: 1 : 0 |
25.02.24 19:00 | Зволен - Кошице | 5 : 4 (1 : 2, 3 : 0, 1 : 2) |
25.02.24 19:00 | Микулаш - Нове Замки | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 0 : 0) |
25.02.24 19:00 | Нитра - ХК 19 Гуменне | 5 : 2 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 2) |
25.02.24 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Тренчин | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 0) |
25.02.24 17:30 | Дукла Михаловце - Попрад | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
23.02.24 20:30 | Нитра - Спишска-Нова-Вес | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 2) |
23.02.24 20:00 | Слован Братислава - Кошице | 4 : 4 (3 : 2, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
23.02.24 20:00 | Попрад - Микулаш | 1 : 2 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 0) |
23.02.24 20:00 | Тренчин - Зволен | 3 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 2 : 1) |
23.02.24 20:00 | ХК 19 Гуменне - Нове Замки | 1 : 3 (0 : 2, 1 : 0, 0 : 1) |
23.02.24 19:30 | Банска Быстрица - Дукла Михаловце | 4 : 2 (2 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
18.02.24 20:00 | Кошице - Дукла Михаловце | 2 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 1) |
18.02.24 19:00 | Микулаш - Банска Быстрица | 4 : 2 (1 : 0, 2 : 2, 1 : 0) |
18.02.24 19:00 | Зволен - Нитра | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 0, 1 : 2) бул: 1 : 0 |
18.02.24 18:00 | Нове Замки - Попрад | 1 : 4 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
18.02.24 18:00 | Спишска-Нова-Вес - ХК 19 Гуменне | 6 : 3 (1 : 0, 4 : 1, 1 : 2) |
18.02.24 17:00 | Слован Братислава - Тренчин | 5 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 4 : 0) |
16.02.24 20:30 | Нитра - Слован Братислава | 7 : 1 (2 : 1, 3 : 0, 2 : 0) |
16.02.24 20:00 | Микулаш - Кошице | 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1) |
16.02.24 20:00 | ХК 19 Гуменне - Попрад | 2 : 5 (0 : 0, 0 : 4, 2 : 1) |
16.02.24 20:00 | Тренчин - Дукла Михаловце | 0 : 5 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
16.02.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Зволен | 3 : 3 (1 : 1, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
16.02.24 19:30 | Банска Быстрица - Нове Замки | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
14.02.24 20:30 | Попрад - Банска Быстрица | 6 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 3 : 0) |
14.02.24 20:00 | Микулаш - Тренчин | 2 : 5 (0 : 3, 1 : 1, 1 : 1) |
14.02.24 20:00 | Нове Замки - Кошице | 0 : 4 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
14.02.24 20:00 | Слован Братислава - Спишска-Нова-Вес | 2 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 1) |
14.02.24 20:00 | Зволен - ХК 19 Гуменне | 4 : 0 (0 : 0, 2 : 0, 2 : 0) |
14.02.24 19:30 | Дукла Михаловце - Нитра | 4 : 2 (0 : 0, 2 : 2, 2 : 0) |
04.02.24 19:00 | ХК 19 Гуменне - Банска Быстрица | 4 : 4 (1 : 1, 3 : 0, 0 : 3) бул: 3 : 4 |
04.02.24 19:00 | Кошице - Попрад | 2 : 3 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 2) |
04.02.24 19:00 | Нитра - Микулаш | 4 : 4 (1 : 2, 2 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
04.02.24 19:00 | Тренчин - Нове Замки | 4 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
04.02.24 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Дукла Михаловце | 2 : 4 (1 : 1, 1 : 2, 0 : 1) |
04.02.24 17:00 | Зволен - Слован Братислава | 3 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 1) |
02.02.24 20:00 | Попрад - Тренчин | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
02.02.24 20:00 | Кошице - Банска Быстрица | 0 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 0 : 0) |
02.02.24 20:00 | Нове Замки - Нитра | 1 : 5 (0 : 1, 1 : 1, 0 : 3) |
02.02.24 20:00 | Микулаш - Спишска-Нова-Вес | 3 : 2 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 2) |
02.02.24 20:00 | Слован Братислава - ХК 19 Гуменне | 7 : 2 (3 : 0, 3 : 0, 1 : 2) |
02.02.24 19:30 | Дукла Михаловце - Зволен | 3 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
31.01.24 19:30 | Дукла Михаловце - Кошице | 3 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 0) |
28.01.24 19:00 | Тренчин - Банска Быстрица | 3 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 2 : 0) |
28.01.24 19:00 | Нитра - Попрад | 2 : 5 (0 : 3, 2 : 1, 0 : 1) |
28.01.24 19:00 | Зволен - Микулаш | 4 : 4 (3 : 0, 0 : 4, 1 : 0) бул: 3 : 2 |
28.01.24 19:00 | Кошице - ХК 19 Гуменне | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 1 : 1) |
28.01.24 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Нове Замки | 3 : 4 (1 : 2, 0 : 2, 2 : 0) |
28.01.24 18:00 | Слован Братислава - Дукла Михаловце | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
26.01.24 20:30 | Тренчин - Кошице | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
26.01.24 20:00 | Нитра - Банска Быстрица | 3 : 5 (1 : 2, 1 : 3, 1 : 0) |
26.01.24 20:00 | Слован Братислава - Микулаш | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
26.01.24 20:00 | Зволен - Нове Замки | 3 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
26.01.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Попрад | 3 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
26.01.24 19:30 | Дукла Михаловце - ХК 19 Гуменне | 1 : 5 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 2) |
21.01.24 19:00 | ХК 19 Гуменне - Тренчин | 0 : 4 (0 : 0, 0 : 3, 0 : 1) |
21.01.24 19:00 | Кошице - Нитра | 1 : 3 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 3) |
21.01.24 19:00 | Микулаш - Дукла Михаловце | 2 : 4 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 1) |
21.01.24 18:30 | Банска Быстрица - Спишска-Нова-Вес | 7 : 3 (3 : 0, 1 : 2, 3 : 1) |
21.01.24 18:00 | Нове Замки - Слован Братислава | 5 : 3 (2 : 1, 2 : 0, 1 : 2) |
21.01.24 18:00 | Попрад - Зволен | 1 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
19.01.24 20:30 | Слован Братислава - Попрад | 2 : 4 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 1) |
19.01.24 20:00 | Нитра - Тренчин | 4 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 2 : 1) |
19.01.24 20:00 | Микулаш - ХК 19 Гуменне | 3 : 4 (1 : 2, 0 : 0, 2 : 2) |
19.01.24 19:30 | Зволен - Банска Быстрица | 3 : 7 (1 : 1, 2 : 2, 0 : 4) |
19.01.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 1 : 1 (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0) бул: 1 : 3 |
19.01.24 19:30 | Дукла Михаловце - Нове Замки | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 3) |
14.01.24 20:00 | ХК 19 Гуменне - Нитра | 4 : 1 (2 : 1, 1 : 0, 1 : 0) |
14.01.24 19:00 | Кошице - Зволен | 4 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
14.01.24 19:00 | Тренчин - Спишска-Нова-Вес | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 0) ОТ: 0 : 1 |
14.01.24 18:00 | Банска Быстрица - Слован Братислава | 5 : 7 (2 : 3, 1 : 2, 2 : 2) |
14.01.24 18:00 | Попрад - Дукла Михаловце | 2 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 0 : 1) |
14.01.24 17:00 | Нове Замки - Микулаш | 0 : 3 (0 : 0, 0 : 2, 0 : 1) |
12.01.24 20:00 | Зволен - Тренчин | 1 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 1) |
12.01.24 20:00 | Слован Братислава - Кошице | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 2) |
12.01.24 20:00 | Микулаш - Попрад | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 2) |
12.01.24 20:00 | Нове Замки - ХК 19 Гуменне | 1 : 1 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 1) бул: 3 : 2 |
12.01.24 19:30 | Дукла Михаловце - Банска Быстрица | 6 : 4 (1 : 1, 2 : 3, 3 : 0) |
12.01.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Нитра | 2 : 4 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 2) |
07.01.24 20:00 | Нитра - Зволен | 5 : 1 (2 : 1, 0 : 0, 3 : 0) |
07.01.24 19:00 | Тренчин - Слован Братислава | 3 : 4 (2 : 1, 1 : 1, 0 : 2) |
07.01.24 19:00 | ХК 19 Гуменне - Спишска-Нова-Вес | 1 : 3 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 2) |
07.01.24 18:30 | Дукла Михаловце - Кошице | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 1, 1 : 1) |
07.01.24 18:30 | Банска Быстрица - Микулаш | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
07.01.24 17:00 | Попрад - Нове Замки | 1 : 6 (0 : 1, 0 : 4, 1 : 1) |
05.01.24 20:00 | Слован Братислава - Тренчин | 2 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1) ОТ: 1 : 0 |
05.01.24 20:00 | Зволен - Банска Быстрица | 5 : 3 (2 : 1, 3 : 1, 0 : 1) |
05.01.24 20:00 | Попрад - Микулаш | 2 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 1) |
05.01.24 20:00 | Нитра - Нове Замки | 3 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 1 : 1) |
05.01.24 19:30 | Спишска-Нова-Вес - ХК 19 Гуменне | 3 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
03.01.24 20:00 | Нове Замки - Слован Братислава | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
03.01.24 20:00 | Тренчин - Нитра | 3 : 5 (0 : 2, 2 : 3, 1 : 0) |
03.01.24 20:00 | Микулаш - Зволен | 3 : 3 (0 : 1, 2 : 2, 1 : 0) бул: 2 : 1 |
03.01.24 20:00 | ХК 19 Гуменне - Дукла Михаловце | 0 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 0) ОТ: 0 : 1 |
03.01.24 19:30 | Банска Быстрица - Попрад | 1 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 1) |
03.01.24 19:30 | Кошице - Спишска-Нова-Вес | 2 : 3 (1 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
30.12.23 19:30 | Дукла Михаловце - Спишска-Нова-Вес | 3 : 4 (2 : 1, 1 : 3, 0 : 0) |
30.12.23 19:00 | Нитра - Слован Братислава | 2 : 2 (1 : 0, 1 : 2, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
30.12.23 19:00 | ХК 19 Гуменне - Кошице | 4 : 6 (2 : 0, 2 : 4, 0 : 2) |
30.12.23 19:00 | Тренчин - Нове Замки | 4 : 1 (2 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
30.12.23 18:30 | Банска Быстрица - Микулаш | 5 : 0 (1 : 0, 3 : 0, 1 : 0) |
30.12.23 18:00 | Попрад - Зволен | 5 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 0) |
28.12.23 20:00 | Нове Замки - Тренчин | 1 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 1 : 1) |
28.12.23 20:00 | Микулаш - Банска Быстрица | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
28.12.23 20:00 | Зволен - Попрад | 1 : 4 (0 : 2, 0 : 1, 1 : 1) |
28.12.23 20:00 | Слован Братислава - Нитра | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
28.12.23 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Дукла Михаловце | 7 : 4 (2 : 1, 2 : 3, 3 : 0) |
28.12.23 19:30 | Кошице - ХК 19 Гуменне | 2 : 5 (1 : 1, 0 : 2, 1 : 2) |
26.12.23 20:00 | Нитра - Тренчин | 6 : 0 (3 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
26.12.23 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 2 : 1) бул: 2 : 1 |
26.12.23 19:30 | Дукла Михаловце - ХК 19 Гуменне | 4 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 3 : 0) |
26.12.23 19:00 | Зволен - Микулаш | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
26.12.23 18:00 | Попрад - Банска Быстрица | 2 : 2 (2 : 0, 0 : 1, 0 : 1) ОТ: 0 : 1 |
26.12.23 18:00 | Слован Братислава - Нове Замки | 2 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 0 : 0) |
22.12.23 20:00 | Тренчин - Слован Братислава | 5 : 1 (2 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
22.12.23 20:00 | Микулаш - Попрад | 1 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
22.12.23 20:00 | Нове Замки - Нитра | 2 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 2 : 0) ОТ: 1 : 0 |
22.12.23 20:00 | Банска Быстрица - Зволен | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 1, 1 : 0) бул: 3 : 1 |
22.12.23 19:30 | Кошице - Дукла Михаловце | 1 : 2 (0 : 2, 1 : 0, 0 : 0) |
22.12.23 19:00 | ХК 19 Гуменне - Спишска-Нова-Вес | 6 : 3 (1 : 1, 2 : 2, 3 : 0) |
20.12.23 20:00 | Нове Замки - Банска Быстрица | 2 : 5 (0 : 1, 0 : 3, 2 : 1) |
20.12.23 20:00 | Микулаш - Кошице | 4 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 3 : 1) |
20.12.23 20:00 | Слован Братислава - Нитра | 3 : 5 (1 : 0, 1 : 3, 1 : 2) |
20.12.23 20:00 | Зволен - Спишска-Нова-Вес | 3 : 2 (0 : 0, 1 : 1, 2 : 1) |
20.12.23 20:00 | Попрад - ХК 19 Гуменне | 6 : 0 (1 : 0, 3 : 0, 2 : 0) |
20.12.23 19:30 | Дукла Михаловце - Тренчин | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
10.12.23 19:30 | Кошице - Нове Замки | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 3, 0 : 1) |
10.12.23 19:00 | Тренчин - Микулаш | 3 : 1 (0 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
10.12.23 19:00 | ХК 19 Гуменне - Зволен | 3 : 0 (2 : 0, 1 : 0, 0 : 0) |
10.12.23 19:00 | Нитра - Дукла Михаловце | 2 : 2 (2 : 1, 0 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 1 |
10.12.23 18:30 | Банска Быстрица - Попрад | 3 : 2 (0 : 1, 3 : 0, 0 : 1) |
10.12.23 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Слован Братислава | 5 : 2 (0 : 1, 4 : 0, 1 : 1) |
08.12.23 20:30 | Слован Братислава - Зволен | 2 : 4 (0 : 2, 1 : 0, 1 : 2) |
08.12.23 20:00 | Нове Замки - Тренчин | 3 : 5 (0 : 1, 0 : 2, 3 : 2) |
08.12.23 20:00 | Попрад - Кошице | 4 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 3 : 1) |
08.12.23 20:00 | Микулаш - Нитра | 3 : 1 (2 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
08.12.23 19:30 | Дукла Михаловце - Спишска-Нова-Вес | 4 : 2 (3 : 0, 1 : 0, 0 : 2) |
08.12.23 19:30 | Банска Быстрица - ХК 19 Гуменне | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 0, 2 : 2) бул: 2 : 0 |
03.12.23 19:00 | Тренчин - Попрад | 1 : 5 (0 : 2, 0 : 2, 1 : 1) |
03.12.23 19:00 | Нитра - Нове Замки | 5 : 2 (1 : 0, 3 : 0, 1 : 2) |
03.12.23 19:00 | Зволен - Дукла Михаловце | 3 : 4 (0 : 2, 2 : 0, 1 : 2) |
03.12.23 18:30 | Банска Быстрица - Кошице | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 1) |
03.12.23 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Микулаш | 3 : 2 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 1) |
03.12.23 16:00 | ХК 19 Гуменне - Слован Братислава | 1 : 5 (1 : 1, 0 : 4, 0 : 0) |
01.12.23 20:00 | Дукла Михаловце - Слован Братислава | 10 : 1 (3 : 1, 5 : 0, 2 : 0) |
01.12.23 20:00 | Тренчин - Банска Быстрица | 3 : 4 (2 : 2, 1 : 2, 0 : 0) |
01.12.23 20:00 | ХК 19 Гуменне - Кошице | 4 : 1 (2 : 0, 2 : 0, 0 : 1) |
01.12.23 20:00 | Попрад - Нитра | 3 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 3 : 0) |
01.12.23 20:00 | Микулаш - Зволен | 5 : 3 (1 : 1, 2 : 2, 2 : 0) |
01.12.23 20:00 | Нове Замки - Спишска-Нова-Вес | 3 : 5 (3 : 1, 0 : 1, 0 : 3) |
28.11.23 20:00 | Микулаш - Слован Братислава | 4 : 2 (2 : 1, 2 : 1, 0 : 0) |
28.11.23 20:00 | Банска Быстрица - Нитра | 5 : 3 (2 : 1, 2 : 2, 1 : 0) |
28.11.23 20:00 | Нове Замки - Зволен | 2 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
28.11.23 20:00 | ХК 19 Гуменне - Дукла Михаловце | 1 : 3 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 3) |
28.11.23 20:00 | Попрад - Спишска-Нова-Вес | 5 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 4 : 0) |
28.11.23 19:30 | Кошице - Тренчин | 4 : 4 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 3) ОТ: 0 : 1 |
26.11.23 19:00 | Нитра - Кошице | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 2) |
26.11.23 19:00 | Зволен - Попрад | 1 : 5 (0 : 1, 0 : 3, 1 : 1) |
26.11.23 19:00 | Тренчин - ХК 19 Гуменне | 4 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
26.11.23 18:30 | Спишска-Нова-Вес - Банска Быстрица | 4 : 2 (2 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
26.11.23 18:30 | Дукла Михаловце - Микулаш | 6 : 1 (1 : 0, 4 : 1, 1 : 0) |
26.11.23 17:00 | Слован Братислава - Нове Замки | 5 : 2 (2 : 1, 1 : 1, 2 : 0) |
24.11.23 20:00 | Попрад - Слован Братислава | 5 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 4 : 1) |
24.11.23 20:00 | ХК 19 Гуменне - Микулаш | 5 : 4 (2 : 2, 2 : 2, 1 : 0) |
24.11.23 20:00 | Банска Быстрица - Зволен | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1) ОТ: 0 : 1 |
24.11.23 20:00 | Нове Замки - Дукла Михаловце | 0 : 5 (0 : 3, 0 : 1, 0 : 1) |
24.11.23 19:30 | Кошице - Спишска-Нова-Вес | 5 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 3 : 0) |
23.11.23 20:00 | Тренчин - Нитра | 1 : 4 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 3) |
19.11.23 19:15 | Зволен - Кошице | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 3, 0 : 0) |
19.11.23 19:00 | Слован Братислава - Банска Быстрица | 6 : 1 (2 : 1, 2 : 0, 2 : 0) |
19.11.23 19:00 | Микулаш - Нове Замки | 3 : 6 (2 : 1, 0 : 2, 1 : 3) |
19.11.23 19:00 | Нитра - ХК 19 Гуменне | 6 : 2 (0 : 0, 1 : 2, 5 : 0) |
19.11.23 18:30 | Дукла Михаловце - Попрад | 4 : 1 (1 : 1, 1 : 0, 2 : 0) |
19.11.23 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Тренчин | 3 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 2 : 0) |
17.11.23 20:00 | Тренчин - Зволен | 3 : 3 (0 : 1, 1 : 1, 2 : 1) ОТ: 1 : 0 |
17.11.23 20:00 | Нитра - Спишска-Нова-Вес | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 1) |
17.11.23 19:30 | Банска Быстрица - Дукла Михаловце | 2 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
17.11.23 19:00 | Кошице - Слован Братислава | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 0, 2 : 1) |
17.11.23 19:00 | ХК 19 Гуменне - Нове Замки | 5 : 4 (1 : 2, 1 : 2, 3 : 0) |
17.11.23 18:00 | Попрад - Микулаш | 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
15.11.23 20:00 | Слован Братислава - Нитра | 2 : 5 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 2) |
05.11.23 19:00 | Тренчин - Слован Братислава | 5 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
05.11.23 19:00 | Микулаш - Банска Быстрица | 6 : 4 (3 : 0, 1 : 4, 2 : 0) |
05.11.23 19:00 | Зволен - Нитра | 5 : 7 (0 : 1, 2 : 3, 3 : 3) |
05.11.23 18:00 | Нове Замки - Попрад | 1 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 0 : 1) |
05.11.23 18:00 | Спишска-Нова-Вес - ХК 19 Гуменне | 6 : 2 (2 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
05.11.23 16:00 | Дукла Михаловце - Кошице | 2 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 0 : 1) |
03.11.23 20:30 | Тренчин - Дукла Михаловце | 4 : 1 (2 : 1, 2 : 0, 0 : 0) |
03.11.23 20:00 | ХК 19 Гуменне - Попрад | 4 : 3 (1 : 0, 1 : 2, 2 : 1) |
03.11.23 19:30 | Кошице - Микулаш | 4 : 1 (3 : 1, 0 : 0, 1 : 0) |
03.11.23 19:30 | Спишска-Нова-Вес - Зволен | 3 : 3 (0 : 0, 3 : 0, 0 : 3) ОТ: 1 : 0 |
03.11.23 19:30 | Банска Быстрица - Нове Замки | 1 : 4 (0 : 3, 1 : 1, 0 : 0) |
31.10.23 20:00 | Микулаш - Тренчин | 2 : 3 (0 : 1, 2 : 2, 0 : 0) |
31.10.23 20:00 | Попрад - Банска Быстрица | 2 : 0 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
31.10.23 20:00 | Слован Братислава - Спишска-Нова-Вес | 4 : 2 (1 : 1, 0 : 1, 3 : 0) |
31.10.23 20:00 | Зволен - ХК 19 Гуменне | 4 : 3 (1 : 1, 2 : 2, 1 : 0) |
31.10.23 19:30 | Дукла Михаловце - Нитра | 2 : 4 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 3) |
31.10.23 19:30 | Кошице - Нове Замки | 5 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
29.10.23 20:00 | Зволен - Слован Братислава | 3 : 5 (1 : 1, 1 : 3, 1 : 1) |
29.10.23 19:00 | ХК 19 Гуменне - Банска Быстрица | 2 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 1) |
29.10.23 19:00 | Кошице - Попрад | 4 : 2 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 1) |
29.10.23 19:00 | Нитра - Микулаш | 2 : 8 (2 : 2, 0 : 4, 0 : 2) |
29.10.23 18:00 | Спишска-Нова-Вес - Дукла Михаловце | 6 : 2 (2 : 0, 1 : 0, 3 : 2) |
29.10.23 17:00 | Тренчин - Нове Замки | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) ОТ: 1 : 0 |
27.10.23 19:00 | Попрад - Тренчин | 5 : 2 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 2) |
27.10.23 19:00 | Нове Замки - Нитра | 2 : 2 (0 : 1, 2 : 1, 0 : 0) бул: 0 : 2 |
27.10.23 19:00 | Дукла Михаловце - Зволен | 2 : 6 (1 : 2, 1 : 2, 0 : 2) |
27.10.23 19:00 | Микулаш - Спишска-Нова-Вес | 4 : 4 (1 : 2, 1 : 2, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
27.10.23 19:00 | Слован Братислава - ХК 19 Гуменне | 3 : 3 (0 : 1, 3 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
27.10.23 18:30 | Банска Быстрица - Кошице | 2 : 2 (1 : 1, 0 : 0, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
22.10.23 18:00 | ХК 19 Гуменне - Кошице | 1 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 1) |
22.10.23 18:00 | Зволен - Микулаш | 7 : 1 (1 : 0, 5 : 1, 1 : 0) |
22.10.23 17:30 | Дукла Михаловце - Слован Братислава | 1 : 1 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 0) бул: 2 : 0 |
22.10.23 17:30 | Банска Быстрица - Тренчин | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 1 : 0) |
22.10.23 17:00 | Попрад - Нитра | 3 : 3 (1 : 1, 0 : 2, 2 : 0) ОТ: 0 : 1 |
22.10.23 17:00 | Спишска-Нова-Вес - Нове Замки | 6 : 1 (2 : 0, 3 : 0, 1 : 1) |
20.10.23 19:30 | Тренчин - Кошице | 1 : 4 (0 : 2, 0 : 2, 1 : 0) |
20.10.23 19:00 | Микулаш - Слован Братислава | 2 : 2 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 0) бул: 2 : 0 |
20.10.23 19:00 | Нитра - Банска Быстрица | 10 : 1 (2 : 0, 5 : 1, 3 : 0) |
20.10.23 19:00 | Зволен - Нове Замки | 4 : 4 (1 : 0, 1 : 2, 2 : 2) бул: 2 : 3 |
20.10.23 18:30 | Спишска-Нова-Вес - Попрад | 3 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 0 : 1) |
20.10.23 18:30 | Дукла Михаловце - ХК 19 Гуменне | 7 : 2 (3 : 1, 2 : 0, 2 : 1) |
15.10.23 19:00 | Попрад - Зволен | 2 : 2 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 1) бул: 2 : 1 |
15.10.23 18:00 | ХК 19 Гуменне - Тренчин | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
15.10.23 18:00 | Микулаш - Дукла Михаловце | 2 : 1 (0 : 0, 2 : 1, 0 : 0) |
15.10.23 17:30 | Банска Быстрица - Спишска-Нова-Вес | 1 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 0) |
15.10.23 17:00 | Кошице - Нитра | 4 : 3 (0 : 0, 3 : 1, 1 : 2) |
15.10.23 16:00 | Нове Замки - Слован Братислава | 2 : 1 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
13.10.23 19:00 | Нитра - Тренчин | 6 : 3 (2 : 3, 1 : 0, 3 : 0) |
13.10.23 19:00 | Зволен - Банска Быстрица | 6 : 3 (1 : 2, 1 : 0, 4 : 1) |
13.10.23 19:00 | Микулаш - ХК 19 Гуменне | 4 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 0) |
13.10.23 18:30 | Спишска-Нова-Вес - Кошице | 3 : 2 (1 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
13.10.23 18:30 | Дукла Михаловце - Нове Замки | 2 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
13.10.23 18:15 | Слован Братислава - Попрад | 7 : 2 (3 : 0, 2 : 2, 2 : 0) |
08.10.23 18:00 | ХК 19 Гуменне - Нитра | 2 : 4 (0 : 1, 2 : 2, 0 : 1) |
08.10.23 18:00 | Кошице - Зволен | 4 : 4 (1 : 3, 3 : 0, 0 : 1) бул: 1 : 3 |
08.10.23 18:00 | Тренчин - Спишска-Нова-Вес | 3 : 5 (0 : 1, 1 : 1, 2 : 3) |
08.10.23 17:30 | Банска Быстрица - Слован Братислава | 2 : 5 (0 : 3, 2 : 0, 0 : 2) |
08.10.23 17:30 | Нове Замки - Микулаш | 6 : 3 (2 : 1, 1 : 2, 3 : 0) |
08.10.23 17:00 | Попрад - Дукла Михаловце | 5 : 2 (0 : 0, 1 : 2, 4 : 0) |
06.10.23 19:00 | Зволен - Тренчин | 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0) |
06.10.23 19:00 | Микулаш - Попрад | 4 : 2 (1 : 2, 1 : 0, 2 : 0) |
06.10.23 19:00 | Нове Замки - ХК 19 Гуменне | 5 : 2 (3 : 0, 1 : 2, 1 : 0) |
06.10.23 18:30 | Кошице - Слован Братислава | 4 : 1 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 1) |
06.10.23 18:30 | Дукла Михаловце - Банска Быстрица | 0 : 4 (0 : 2, 0 : 0, 0 : 2) |
06.10.23 18:30 | Спишска-Нова-Вес - Нитра | 3 : 2 (0 : 2, 0 : 0, 3 : 0) |
01.10.23 19:00 | Нитра - Зволен | 3 : 9 (0 : 2, 2 : 5, 1 : 2) |
01.10.23 18:00 | Слован Братислава - Тренчин | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 2) бул: 1 : 3 |
01.10.23 18:00 | Кошице - Дукла Михаловце | 4 : 5 (1 : 1, 1 : 2, 2 : 2) |
01.10.23 17:30 | Банска Быстрица - Микулаш | 3 : 1 (0 : 1, 2 : 0, 1 : 0) |
01.10.23 17:00 | Попрад - Нове Замки | 3 : 6 (0 : 2, 1 : 0, 2 : 4) |
01.10.23 15:00 | ХК 19 Гуменне - Спишска-Нова-Вес | 4 : 4 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 3) бул: 1 : 0 |
29.09.23 19:30 | Нитра - Слован Братислава | 1 : 4 (1 : 0, 0 : 1, 0 : 3) |
29.09.23 19:00 | Нове Замки - Банска Быстрица | 2 : 3 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 0) |
29.09.23 19:00 | Зволен - Спишска-Нова-Вес | 3 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 0 : 0) |
29.09.23 19:00 | Попрад - ХК 19 Гуменне | 1 : 2 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 2) |
29.09.23 18:30 | Дукла Михаловце - Тренчин | 6 : 1 (2 : 0, 2 : 0, 2 : 1) |
29.09.23 18:30 | Кошице - Микулаш | 5 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 0) |
24.09.23 18:00 | Тренчин - Микулаш | 1 : 6 (0 : 2, 1 : 2, 0 : 2) |
24.09.23 18:00 | ХК 19 Гуменне - Зволен | 2 : 5 (2 : 1, 0 : 2, 0 : 2) |
24.09.23 18:00 | Нитра - Дукла Михаловце | 2 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 1 : 0) ОТ: 1 : 0 |
24.09.23 17:30 | Банска Быстрица - Попрад | 4 : 3 (0 : 1, 2 : 0, 2 : 2) |
24.09.23 17:00 | Спишска-Нова-Вес - Слован Братислава | 5 : 1 (3 : 0, 2 : 0, 0 : 1) |
24.09.23 17:00 | Нове Замки - Кошице | 3 : 0 (0 : 0, 1 : 0, 2 : 0) |
22.09.23 19:00 | Нове Замки - Тренчин | 7 : 2 (3 : 0, 2 : 2, 2 : 0) |
22.09.23 19:00 | Попрад - Кошице | 7 : 2 (5 : 0, 1 : 0, 1 : 2) |
22.09.23 19:00 | Микулаш - Нитра | 5 : 3 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 2) |
22.09.23 19:00 | Слован Братислава - Зволен | 2 : 5 (0 : 2, 1 : 2, 1 : 1) |
22.09.23 18:30 | Дукла Михаловце - Спишска-Нова-Вес | 3 : 4 (3 : 0, 0 : 2, 0 : 2) |
22.09.23 18:30 | Банска Быстрица - ХК 19 Гуменне | 6 : 4 (2 : 1, 2 : 2, 2 : 1) |
17.09.23 18:00 | ХК 19 Гуменне - Слован Братислава | 3 : 8 (1 : 3, 1 : 0, 1 : 5) |
17.09.23 18:00 | Тренчин - Попрад | 4 : 0 (1 : 0, 3 : 0, 0 : 0) |
17.09.23 18:00 | Нитра - Нове Замки | 2 : 6 (1 : 2, 1 : 1, 0 : 3) |
17.09.23 18:00 | Зволен - Дукла Михаловце | 4 : 1 (0 : 0, 4 : 0, 0 : 1) |
17.09.23 17:00 | Кошице - Банска Быстрица | 5 : 1 (2 : 1, 3 : 0, 0 : 0) |
17.09.23 17:00 | Спишска-Нова-Вес - Микулаш | 3 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 1 : 0) |
15.09.23 19:00 | Нитра - Попрад | 2 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 1) |
15.09.23 19:00 | Микулаш - Зволен | 3 : 3 (1 : 1, 2 : 0, 0 : 2) ОТ: 1 : 0 |
15.09.23 19:00 | Нове Замки - Спишска-Нова-Вес | 1 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 1 : 0) |
15.09.23 18:30 | Банска Быстрица - Тренчин | 5 : 6 (1 : 1, 2 : 3, 2 : 2) |
15.09.23 18:30 | Кошице - ХК 19 Гуменне | 4 : 1 (3 : 0, 0 : 1, 1 : 0) |
15.09.23 18:00 | Слован Братислава - Дукла Михаловце | 2 : 8 (1 : 3, 1 : 2, 0 : 3) |